Хай скрепи лютують: Ініціатива підтримана - у Києві з'явиться проспект Степана Бандери

У рамках чинного закону про декомунізацію ім'я Степана Бандери може отримати проспект Московський.

Проспект Московський у Києві може стати проспектом Степана Бандери. Ілюстрація:www.kievcam.info

Міська влада Києва підтримали ініціативу щодо ліквідації проспекту Московського і створення проспекту імені Степана Бандери. Про це написав у своєму Facebook директор Інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович, зазначають Патріоти України.

За цього словами, установа подала пропозицію в міськадміністрацію Києва. "Комісія з питань найменувань при київському міському голові підтримала пропозицію УІНП щодо перейменування проспекту Московського на проспект Степана Бандери", - повідомив В'ятрович.

Варто відзначити, що перейменування Московського проспекту має відбутися в рамках чинного закону про декомунізацію. Він забороняє будь-яку символіку тоталітарного штибу - комуністичну чи нацистську.

Нагадаємо, що Степан Бандера - відомий історичний політик і громадський діяч. Відзначився своєю боротьбою в українському підпіллі в першій половині ХХ століття. На думку багатьох істориків, він прагнув домогтися права для українців на створення власної суверенної держави.

Мобілізація в'язнів: В Мінюсті розповіли чи потраплять до української армії вбивці та ґвалтівники

неділя, 3 березень 2024, 8:49

Наразі військові висловлюють різну позицію з цього приводу: дехто це "абсолютно засуджує", а деякі "брали б сотнями ув'язнених і засуджених". . Мобілізація засуджених обов’язково передбачатиме запит військових: якщо вони не виявлять бажання поповнюват...

Крістіна Орбакайте публічно підтримала російських загарбників та їхні родини

неділя, 3 березень 2024, 8:05

Дочка Алли Пугачової зробила вчинок, який прямо вказує на те, що вона підтримує окупантів. Так, Крістіна Орбакайте виділила сім'ям російських військовослужбовців 50 квитків на свій концерт у Пітері. Як повідомив депутат Законодавчих зборів Санкт-Петерб...