Хіти тижня. "Аніматори з РПЦ? Ка*апщина, бл**ь": Мережу шокувала церемонія відкриття пам'ятника у Кривому Розі (відео)

Дивне вбрання дівчат, які танцювали на церемонії, імовірно, створювалося любителем "русского мира".

Вбрання дівчат, які танцювали на церемонії, обурило користувачів мережі. Фото:0564.ua

Церемонія відкриття в Кривому Розі пам'ятника Покрови Пресвятої Богородиці шокувала мережу. Відео з уривком урочистостей на своїй сторінці у Twitter опублікував користувач bilotserkivskyy, назвавши те, що відбувається, "пеклом пекельним", зазначають Патріоти України.

"Ну що, хунтани, аду-адського з Кривого Рогу вам у стрічку", - підписаний ролик.

Користувачі мережі також здивувалися тому, що відбувається, зокрема, дивним вбранням дівчат, які виступали на відкритті пам'ятника.

"Ось і видно, що криві роги. Зовсім береги сплутали", "Їх що, під дулом автомата наряджають?" "Що це було? А що на головах у жінок? Купола? А чого між ними ходить якийсь мужик з фотоапаратом? Нічого не зрозуміло" "Аніматори з РПЦ? Кацапщина..." - пишуть під постом.

Хіти тижня. Блогер про наївні міфи в СРСР, породжені інформаційним вакуумом та бідністю.

вівторок, 22 травень 2018, 1:00

Білорус Максим Мирович пригадав радянські дитячі страшилки. Білоруський блогер Максим Мирович пригадав міські легенди і міфи, в які вірили радянські діти, зазначають Патріоти України. Пропонуємо статтю автора мовою оригіналу. "Очень интересная тема, о ...

Хіти тижня. Колорадська вдова: У мережі висміяли фото жінки з купою георгіївських стрічок в окупованому Донецьку

понеділок, 21 травень 2018, 23:40

До піджака екстравагантної дами було прикріплено відразу три георгіївських стрічки, на кожній з яких висіло по портрету. У мережі посміялися над фото жінки, яка прийшла на військовий "парад" в окупованому бойовиками "ДНР" Донецьку в незвичайному вбранн...