Хіти тижня. Чому "Опасная Аня" роками примудрялася тероризувати Харків? Скандальну блогершу нарешті позбавили прав

П'яна їзда розсамопіареної у соцмережах нахаби недопустимо довго ігнорувалася правоохоронцями та судами. Тепер рішення суду оскарженню не підлягає.

Анна Кривуц. Фото:liveinternet.ru

Апеляційний суд Харківської області відмовив адвокату Анни Кривуц і залишив в силі рішення Київського районного суду м.Харкова за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Про це повідомив в Facebook Микола Криволапов, який був присутній на засіданні суду, передають Патріоти України.

Кривуц, відома в мережі як "Dangerann", позбавлена водійських прав терміном на один рік. Рішення оскарженню не підлягає.

Нагадуємо, що раніше Кривуц неодноразово порушувала ПДР України і їздила п'яною за кермом, всі свої протоколи по ст. 130 КУпАП вирішувала в суді.

Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...