Хіти тижня. Чому "Опасная Аня" роками примудрялася тероризувати Харків? Скандальну блогершу нарешті позбавили прав

П'яна їзда розсамопіареної у соцмережах нахаби недопустимо довго ігнорувалася правоохоронцями та судами. Тепер рішення суду оскарженню не підлягає.

Анна Кривуц. Фото:liveinternet.ru

Апеляційний суд Харківської області відмовив адвокату Анни Кривуц і залишив в силі рішення Київського районного суду м.Харкова за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Про це повідомив в Facebook Микола Криволапов, який був присутній на засіданні суду, передають Патріоти України.

Кривуц, відома в мережі як "Dangerann", позбавлена водійських прав терміном на один рік. Рішення оскарженню не підлягає.

Нагадуємо, що раніше Кривуц неодноразово порушувала ПДР України і їздила п'яною за кермом, всі свої протоколи по ст. 130 КУпАП вирішувала в суді.

Здався міграційній службі Литви: З Росії втік військовий пілот, бо не хотів воювати проти українського народу

четвер, 8 червень 2023, 20:50

Як пояснює офіцер свій вчинок, військові мають захищати свою країну, а не бути співучасниками злочину. Військовий РФ, 26-літній лейтенант Дмитро Мішов, який був штурманом-оператором бойового вертольота, втік з Росії, бо не хотів вбивати українців. Про ...

Хотів стати "німцем": Житель Хмельниччини вимагав через суд прибрати з акту про шлюб дані, що він росіянин

четвер, 8 червень 2023, 20:30

Житель Хмельницької області намагався через суд змінити свою національність у документах про шлюб за 1980 рік. Перша інстанція задовольнила позов, однак Хмельницький апеляційний суд скасував їхнє рішення, повідомляють Патріоти України із посиланням на ...