Хіти тижня. "Добре горить": У Мордовії демонстративно спалили прапор Росії (відео)

Поліція Мордовії почала перевірку відео, на якому спалюють прапор Росії. У ролику дівчина кидає в багаття російський прапор, а інша коментує це словами "Добре горить", повідомляють Патріоти України.

За інформацією з соціальних мереж, прапор спалили дві мешканки Саранська – 23-річна Валерія і 21-річна Софія. Повідомляється, що дівчат забрали до відділку для дачі показань.

Також повідомляється, що дівчата, пояснюючи свій вчинок, повідомили, що спалювали старі речі і "не хотіли оскверняти свою країну".

"Виклали назагал тільки першу частину відео! У другій частині ми вигукували "Росія, процвітай!", щоб всі проблеми країни пішли у вогонь разом з цим прапором", – наводить видання слова однієї з дівчат.

Також у соцмережах пишуть, що одна з дівчат, яка брала участь у спаленні прапора, відвідувала молодіжний форум в складі делегації "Єдиної Росії" і проходила стажування в прес-службі глави Мордовії.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....