Хіти тижня. Дива не сталось: Плейбой Кличко розійшовся з матір'ю своєї дитини

Хейден і Володимир залишаються друзями заради їх загальної трирічної дочки.

Володимир Кличко і Хейден Панеттьєр. Фото: Факти.

У п'ятницю, 3 серпня, мати популярної голлівудської актриси Хейден Панеттьєр заявила, що її дочка розлучилася з Володимиром Кличком. Леслі Фогель повідомила про це американському інтернет-виданню RadarOnline, передають Патріоти України.

Заява послідувала після того, як увечері 2 серпня 28-річну Хейден бачили разом з невідомим молодим чоловіком в Лос-Анджелесі. Вони вечеряли удвох в модному ресторані Craig's в Західному Голлівуді.
Спочатку Панеттьєр намагалася втекти від папараці, але потім взяла себе в руки і з посмішкою гордо пройшла повз них, тримаючи за руку свого кавалера.

Леслі стверджує, що Хейден і Володимир залишаються друзями заради їх загальної трирічної дочки. Саме тому вони недавно всі втрьох відпочивали в Греції. «У житті моєї дочки відбуваються зміни. Впевнена, що це зміни на краще», - підкреслила мати актриси. Вона також повідомила, що Хейден взяла перерву в роботі над серіалом «Нашвілл», в якому вона знімається з 2012 року.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...