Хіти тижня. "Гидота та запустіння": Відомий гуморист родом з РФ розповів про життя в російській провінції

У Росії продовжують вишукувати фашистів, неонацистів, проклинати українську хунту, забуваючи при цьому про те, що Путін пограбував кожного росіянина.

Дмитро Чекалкін. Фото: Iamir.info.

У Росії забувають про реальні проблеми і шукають їх поза державою. Там століттями нічого не змінюється на краще: та сама убогість, про яку писав філософ і прозаїк Микола Радищев іще у 18 столітті. Про це та про багато іншого розповів відомий гуморист Дмитро Чекалкін, передають Патріоти України.

"Вони нав'язують свій порядок денний, якісь актуальні події, які, насправді, такими зовсім не є. Тобто 80% якихось суспільно-політичних реальних тем зараз так чи інакше пов'язані з Україною. У нас продовжують вишукувати фашистів, неонацистів, проклинати українську хунту, забуваючи при цьому про те, що Путін пограбував кожного росіянина. П'ять трильйонів доларів впали на Росію просто з неба за рахунок десятикратного зростання цін на газ і нафту. Якби всі ці гроші йшли як, наприклад, в Норвегії, Кувейті, Еміратах в фонд майбутніх поколінь!

Так якщо ці всі суми розділити на 30 мільйонів російських сімей, то можна було б кожній родині купити за середньозваженою ціною двокімнатні квартири, побудувати будинок за містом і купити мерседес останньої марки. А де ці всі багатства і всі ці гроші? Я чому так реагую на це? Тому що народ там, на батьківщині мого батька і мого діда... Там така мерзота і запустіння", - розповів Чекалкін.

За його словами, зараз в російських провінціях не залишилося жодного цілого будинку, а навколо одні наркомани і алкоголіки. "Дід мій із села Чекалки, усі Чекалкіни пішли звідти по всьому світу, останній раз я був там шість років тому. Рівно сто років тому, коли народився мій дід, там було тисячі добротних двоповерхових будинків. У мого прадіда з 1900 по 1930 рік народилося двадцять два дитини. Усі благополучно виросли, ніхто не помер в дитинстві, але потім радянський лад їх майже всіх знищив. Але факт той, що зараз там не залишилося жодного цілого будинку - все розтягли.

Так само і на батьківщині мого батька, який народився, коли бабуся була на засланні. Там же поруч в Кіровській області не залишилося цього села взагалі! Тобто, коли в сусідні села заїжджаєш - суцільні алкоголіки, наркомани, якісь повні убозтва, похилені хати, паркани", - говорить гуморист.

Чекалкін переконаний, що в Росії століттями нічого не змінюється на краще. "Я в свій час, до відомих подій, активно сперечався з кримськими таксистами, коли вони славили Путіна і прославляли Росію. Я кажу: ви поїдьте з Києва, з України, поїдьте в будь-яке інше місто в будь-якому напрямку: хоч до Львова, хоч у Харків, хоч в Одесу - які по обидва боки від траси стоять будинки? І поїдьте по головній російській трасі Москва-Санкт-Петербург. З часів Радищева, який писав у своєму "Подорожі з Петербургу до Москви" про цю гидоту й запустіння, там же нічого не змінилося. Є відмінний фільм у кореспондента телеканала "Дощ" на цю тему: як в країні, яка претендує на статус супердержави, можуть жити люди в таких нелюдських умовах?", - дивується Чекалкін.

Джерело: Апостроф

"Я лежала на землі й молилася": Злата Огнєвіч пригадала, як просто за її спиною розстріляли російського диверсанта

вівторок, 6 червень 2023, 21:15

Співачка Злата Огнєвіч досі не може стерти з пам'яті деякі моторошні спогади про початок повномасштабної війни в Україні. Так, під час прогулянки Києвом виконавиця показала місце, яке досі змушує її відчувати хвилювання. У сторіз в Instagram зірка приг...

"Влада РФ хоче позбавити мене звань, а їх немає": Галкін вкотре довів росіян до істерики

вівторок, 6 червень 2023, 20:01

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян, зазначають Патріоти України. Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкі...