Хіти тижня. Х*йлу знайшли відповідне місце: Путін з парасолькою з'явився на грузинських презервативах (фотофакт)

В основі малюнка, схоже, лежить комічно-егоїстичний епізод з церемонії нагородження на ЧС-2018 у Москві.

Путін дбав про себе, а не про гостей. Фото: Рейтерс.

У Грузії в продажу з'явилися презервативи, на яких можна побачити портрет президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Грузинська компанія випустила презерватив з новою упаковкою в день окупації! Упевнений, продукт буде користуватися популярністю і в Україні", - повідомив в Facebook екс-прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.
"Ні, не буде популярним. Це неприємно в руки брати, не те що ...", "Чекаємо початку продажів в Україні!", - написали інтернет-користувачі. Додамо, виробник перших грузинських презервативів Aiisa підготував продукцію до 10-ї річниці «серпневої війни».


Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...