Хіти тижня. Х*йлу знайшли відповідне місце: Путін з парасолькою з'явився на грузинських презервативах (фотофакт)

В основі малюнка, схоже, лежить комічно-егоїстичний епізод з церемонії нагородження на ЧС-2018 у Москві.

Путін дбав про себе, а не про гостей. Фото: Рейтерс.

У Грузії в продажу з'явилися презервативи, на яких можна побачити портрет президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Грузинська компанія випустила презерватив з новою упаковкою в день окупації! Упевнений, продукт буде користуватися популярністю і в Україні", - повідомив в Facebook екс-прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.
"Ні, не буде популярним. Це неприємно в руки брати, не те що ...", "Чекаємо початку продажів в Україні!", - написали інтернет-користувачі. Додамо, виробник перших грузинських презервативів Aiisa підготував продукцію до 10-ї річниці «серпневої війни».


"Это же настоящая травля!": Будинок скандальної блогерки Стужук закидали коктейлями Молотова (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 12:59

Скандальна блогерка Софія Стужук повідомила, що невідомі вночі закидали її будинок у Ризі, Латвія коктейлями Молотова, передають Патріоти України. Це сталося о другій годині ночі. Як розповіла Стужук, у цей момент у будинку перебувало п'ятеро дітей і в...

Холодно - винні циклони: Синоптик уточнили, якою буде погода в Україні сьогодні

неділя, 4 грудень 2022, 11:35

В Україні сьогодні буде холодна, але суха погода. Тепліше буде на півдні та заході, а в Києві очікується поривчастий вітер. Про це повідомляє синоптика Наталки Діденко. "У рядочок стали антициклони Horst та Ilja й не дають теплому та вологому повітрю А...