Хіти тижня. "Кому на Руси жить хорошо": У Росії зупинили "швидку" з увімкнутими маячками, щоб проїхала "Валька-стакан" (відео)

Умовляння лікаря не допомогли. Медиків, які везли хворого, пропустили тільки після проїзду високопосадовців.

Валентина Матвієнко. Фото:MedPortal.ru

У Волгограді співробітники ГІБДД перекрили проїжджу частину через проїзд кортежу спікера Ради Федерації Росії Валентини Матвієнко і губернатора Волгоградської області. Свідком події став місцевий блогер Олексій Ульянов, який виклав відео події на Youtube, передають Патріоти України.

Поліцейські не пропустили навіть карету швидкої допомоги, яка, судячи з усього, везла хворого і подавала звуковий сигнал. Умовляння лікаря не допомогли. Медиків пропустили тільки після проїзду високопосадовців.

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...