Хіти тижня. "Кому на Руси жить хорошо": У Росії зупинили "швидку" з увімкнутими маячками, щоб проїхала "Валька-стакан" (відео)

Умовляння лікаря не допомогли. Медиків, які везли хворого, пропустили тільки після проїзду високопосадовців.

Валентина Матвієнко. Фото:MedPortal.ru

У Волгограді співробітники ГІБДД перекрили проїжджу частину через проїзд кортежу спікера Ради Федерації Росії Валентини Матвієнко і губернатора Волгоградської області. Свідком події став місцевий блогер Олексій Ульянов, який виклав відео події на Youtube, передають Патріоти України.

Поліцейські не пропустили навіть карету швидкої допомоги, яка, судячи з усього, везла хворого і подавала звуковий сигнал. Умовляння лікаря не допомогли. Медиків пропустили тільки після проїзду високопосадовців.

"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

вівторок, 26 вересень 2023, 5:40

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в інд...

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...