Хіти тижня. "Кому на Руси жить хорошо": У Росії зупинили "швидку" з увімкнутими маячками, щоб проїхала "Валька-стакан" (відео)

Умовляння лікаря не допомогли. Медиків, які везли хворого, пропустили тільки після проїзду високопосадовців.

Валентина Матвієнко. Фото:MedPortal.ru

У Волгограді співробітники ГІБДД перекрили проїжджу частину через проїзд кортежу спікера Ради Федерації Росії Валентини Матвієнко і губернатора Волгоградської області. Свідком події став місцевий блогер Олексій Ульянов, який виклав відео події на Youtube, передають Патріоти України.

Поліцейські не пропустили навіть карету швидкої допомоги, яка, судячи з усього, везла хворого і подавала звуковий сигнал. Умовляння лікаря не допомогли. Медиків пропустили тільки після проїзду високопосадовців.

У центрі Києва закривається легендарний магазин Roshen (фотофакти)

п’ятниця, 31 березень 2023, 3:00

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, неподалік від Бессарабського ринку, закривається магазин Roshen. . З вуличних вітрин повністю зникли декорації, а половина полиць у магазині вже порожні. Працівники попереджають, що 31 березня магазин працюватиме оста...

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...