Хіти тижня. Людські рештки на десерт: Жителька Кропивницького придбала у АТБ батончик із моторошною "начинкою" (відео)

Можливо, винен не сам супермаркет, а виробник сумнівного десерту?

В Кропивницький АТБ потрапив дуже дивний батончик. Ілюстрація: соцмережі.

Кропивницьке АТБ спіймали на продажу людських останків, повідомляють Патріоти України.

За словами місцевої мешканки, ніщо не віщувало біди при покупці батончика в магазині мережі на вул. Карла Маркса. Уявіть собі її здивування, коли в десерті разом зі звичайною начинкою вона виявила ... коронки від людських зубів!

Жахливе відео з коментарем жінка виклала в мережу. «Я понимаю ноготь, волос. Однако как ЭТО могло сюда попасть ? Что угодно, но только не это. Будьте внимательны», — зазначила постраждала.

Хіти тижня. Над цим ламали голову сотні людей: Як українець знайшов скелет, що не давав спокою нацистам і комуністам (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:00

Ось уже дев'яносто років археологи намагаються встановити, чий скелет знайдено у Празькому граді. Датовані Х століттям людські рештки у 1928 році виявив український археолог Іван Борковський. Вони не давали спокою як нацистам, так і комуністам - ті й і...

Хіти тижня. "Ну це п...здець, панове": Мережу розлютила відповідь українців про улюбленця світової політики

вівторок, 19 листопад 2019, 21:30

Багато людей позитивно відгукнулися про президента Білорусі Олександра Лукашенка. У мережі здивувалися результатами опитування у народу про улюбленця світової політики. Про це повідомляє користувач мережі Сергій Король в Twitter, передають Патріоти Укр...