Хіти тижня. "Музика Росії залишилася на світовому узбіччі, на відміну від української", - російський продюсер

Михайло Козирєв щиросердно зізнався, що серед російських музикантів немає справжніх професіоналів.

Михайло Козирєв. Фото: скріншот з відео.

Якщо говорити про музику Росії, то вона залишилася на узбіччі. Це відбулося через те, що не з’явилися професіонали, які могли б інтегрувати шоу-бізнес крани у світовий. Таку думку висловив російський музичний журналіст та продюсер Михайло Козирєв у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK, передають Патріоти України.

«У нас, зокрема в Росії, був короткий проміжок часу, починаючи з 1991-1993 років, коли можна було вибудувати нормальну музичну індустрію, де б працювали не тільки професійні артисти, але й весь механізм, який надавав би можливість виконавцям говорити про себе на світовому рівні. Але цього не відбулося по багатьом причинам», – констатував Михайло Козирєв.

Продюсер пояснює, що музична індустрія сьогодення – це десятки та сотні людей, які працюють для того, щоб як тільки з’являється проблиск таланту в якомусь артисті, вони одразу ж намагаються його «розкрутити» до світового рівня.

Натомість в Росії цього не відбулося через те, що не з’явилися професіонали, які могли б інтегрувати шоу-бізнес крани у світовий, відтак всі спроби були приречені на поразку. «Якщо говорити про музику Росії, то ми залишилися на узбіччі. Я не можу цього сказати і про українську музику, тому що вона мене радує з кожним роком все більше. Таке враження, що у вас вибудовується нормальна цивілізована музична індустрія, яка може інтегруватися принаймні в європейську», – зауважив музичний експерт.

Наприклад, додає він, українська етно-група «ДахаБраха» їздить переважно по Європі, ніж по Україні, і має великий успіх. «Я вірю саме у фольклорну складову музики в країнах колишнього Радянського Союзу. Оскільки це унікальний продукт, який ми могли б запропонувати Європі. Але цього чомусь не відбулося в інших країнах, тому надія залишається тільки на Україну», – наголосив Михайло Козирєв.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...