Хіти тижня. "Миротворець" показав громадян України, яким роздали угорські паспорти (фото)

Мешканці Закарпаття добре знали, що порушують закон, але не втрималися від спокуси.

Угорський паспорт. Фото: UkrMedia.

В базу сайту "Миротворець" внесли п'ятьох українців, які отримали угорське громадянство на Закарпатті. Про це повідомили на сторінці групи у Facebook, передають Патріоти України.

"Перша п'ятірка порушників Конституції і Закону України про громадянство зафіксована в Чистилищі. Всі дані про наявність у вказаних громадян України незаконного угорського громадянства підтверджені", - йдеться у повідомленні.


Хіти тижня. "Монстр", якого не бачили більше 7 років: Показали велетенську машину, яка буде копати метро на Виноградар (фото)

неділя, 5 квітень 2020, 4:00

Прохідницький щит почне роботу з боку станції Мостицька і буде рухатися до станції Сирець. Київметробуд показав фото машини для будівництва тунелів, які продовжать "Сирецько-Печерську" лінію на чотири станції. Прохідницький щит почне роботу з боку стан...

Хіти тижня. "Если даже после такого в Украине не произойдет перемен, значит, у этой страны нет будущего", - блогер

неділя, 5 квітень 2020, 1:00

"Если даже после всего того, что сейчас происходит в экономике Украины, не проведут судебную реформу, не разгонят половину никому не нужных чиновников, сократив затраты бюджета, не посадят воров, которые тырили из бюджета оборонки, не арестуют мародеро...