
В Слов'янську невідомі "прикрасили" міську ялинку георгіївською стрічкою. Це виявила місцева жителька Олена, передають Патріоти України.
Оскільки георгіївська стрічка - предмет пропаганди "русского мира" - є забороненою в Україні символікою, то Олена попросила патрульних поліцейських, які були на площі, зняти її. Але правоохоронці відмовилися це зробити.
Лише наряд, який приїхав на виклик, прибрав з міської ялинки заборонену "прикрасу". Згідно з українським законодавством, за використання георгіївської стрічки передбачений штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської стрічки або предметів, що містять її зображення, за публічне використання, демонстрацію або носіння стрічки або її зображення. За повторні дії передбачено накладення штрафу від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією стрічки або предметів, що містять зображення.

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...