
В Слов'янську невідомі "прикрасили" міську ялинку георгіївською стрічкою. Це виявила місцева жителька Олена, передають Патріоти України.
Оскільки георгіївська стрічка - предмет пропаганди "русского мира" - є забороненою в Україні символікою, то Олена попросила патрульних поліцейських, які були на площі, зняти її. Але правоохоронці відмовилися це зробити.
Лише наряд, який приїхав на виклик, прибрав з міської ялинки заборонену "прикрасу". Згідно з українським законодавством, за використання георгіївської стрічки передбачений штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської стрічки або предметів, що містять її зображення, за публічне використання, демонстрацію або носіння стрічки або її зображення. За повторні дії передбачено накладення штрафу від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією стрічки або предметів, що містять зображення.

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...