Хіти тижня. Не став чекати свою "лабуду": Запроданку спіткала особиста драма

Солістові групи «Рамштайн» Тіллю Ліндеманну приписують роман із німецькою стилісткою.

Світлана Лобода і Тілль Ліндеманн. Фото: соцмережі.

Поки співачка Світлана Лобода, яка після перенесеної операції на нирці повернулася з гастрольного туру по Німеччині, зайнята творчістю і вже дала концерти в Тюмені, її нібито коханого звинуватили в зраді. Солістові групи «Рамштайн» Тіллю Ліндеманну, який забирав Лободу з московської клініки, приписують роман зі стилісткою з Німеччини Мірою Ель Іссою, передають Патріоти України.

Вона розмістила в Instagram спільне з Тіллем фото на тлі ліжка. «Це, мабуть, кохання. Вийшло встати з ліжка о 6:30», - неоднозначно прокоментувала знімок Міра.

Нагадаємо, Світлана Лобода не коментує своє особисте життя і не називає ім'я батька своєї молодшої дочки Тільди, яка народилася влітку в США. За повідомленнями преси, їм може бути саме Тілль Ліндеманн, з яким Світлана познайомилася на фестивалі «Жара» і сама натякала на теплі відносини між ними.

Засунули жабу в білизну та відшмагали кропивою: На Хмельниччині підлітки знущалися над малюком

вівторок, 30 травень 2023, 23:00

На Хмельниччині підліток разом із товаришем привʼязав до дерева маленьку дитину та знущався з хлопця. Справа потрапила до суду, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалах справи, 9 жовтня обвинувачений разом зі своїм другом зустріли двох молод...

Бідолахи й досі бояться спати вночі: У Польщі багатодітна українка ґвалтувала малюків та продавала їх педофілам

вівторок, 30 травень 2023, 22:00

У Польщі затримали 52-річну українку, яка на початку війни виїхала з Дніпропетровщини. Жінку звинувачують у тому, що вона жорстоко ставилась до своїх дітей: катувала, продавала їх педофілам та змушувала їх до інтиму з собою. Навіть через рік після знущ...