Хіти тижня. Не ті скрепи: "Вот еще одно подтверждение, что Россия - совсем не православная страна", - політолог

Самопіар Кремля як головний центр православ'я та самоідентифікація з Третім Римом тримаються наразі переважно на "клятих бандерівцях", бо суто Росію все більше поглинає Полумісяць та радикальні ісламістські течії.

Росія - це країна переважно мусульманська. Ілюстрація: соцмережі.

В Ірані посадили довічно чергову партію росіянок-ісламісток за роботу на ІДІЛ. Перед цим було ще 2. Всього довічно сидять в тюрмах, за оцінками російського МЗС, від 50 до 70 «руссо-ісламісток», передають Патріоти України.

Коментуючи новину, український політолог Олексій Голобуцький зазначив, що цей прецедент ще раз доводить, що Росія - насправді споконвічно ісламська країна, до того ж з найбільших. «Православная» она только и исключительно за счет украинских дойных овец РПЦ. Убери украинский экзархат РПЦ и христиан в РФ останется кучка, не стоящая внимания», – написав блогер.

За його словами, ця сама купка, відповідно, не має впливу ані всередині країни, ані на світовій арені. За словами політолога, тільки за рахунок українських прихожан РПЦ може зараз зображати впливову фігуру. Ну і доходи РПЦ - це теж переважно Україна. Тобто, всі ті півтора десятка або скільки їх там особняків і палаців Кирила, супер-яхта і літак, золото-діаманти й ексклюзивні автомобілі - це доходи не тільки з нафти, сигарет і камчатських крабів, але і з окупованої України. Тому вони так і вчепилися в Україну.

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...