Хіти тижня. Не ті скрепи: "Вот еще одно подтверждение, что Россия - совсем не православная страна", - політолог

Самопіар Кремля як головний центр православ'я та самоідентифікація з Третім Римом тримаються наразі переважно на "клятих бандерівцях", бо суто Росію все більше поглинає Полумісяць та радикальні ісламістські течії.

Росія - це країна переважно мусульманська. Ілюстрація: соцмережі.

В Ірані посадили довічно чергову партію росіянок-ісламісток за роботу на ІДІЛ. Перед цим було ще 2. Всього довічно сидять в тюрмах, за оцінками російського МЗС, від 50 до 70 «руссо-ісламісток», передають Патріоти України.

Коментуючи новину, український політолог Олексій Голобуцький зазначив, що цей прецедент ще раз доводить, що Росія - насправді споконвічно ісламська країна, до того ж з найбільших. «Православная» она только и исключительно за счет украинских дойных овец РПЦ. Убери украинский экзархат РПЦ и христиан в РФ останется кучка, не стоящая внимания», – написав блогер.

За його словами, ця сама купка, відповідно, не має впливу ані всередині країни, ані на світовій арені. За словами політолога, тільки за рахунок українських прихожан РПЦ може зараз зображати впливову фігуру. Ну і доходи РПЦ - це теж переважно Україна. Тобто, всі ті півтора десятка або скільки їх там особняків і палаців Кирила, супер-яхта і літак, золото-діаманти й ексклюзивні автомобілі - це доходи не тільки з нафти, сигарет і камчатських крабів, але і з окупованої України. Тому вони так і вчепилися в Україну.

У самотності є термін: Учені розповіли, як надовго ми можемо залишити собаку наодинці

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:57

Як би ми не любили своїх вихованців, час від часу нам доводиться залишати їх самих. При цьому дослідники виявили, що на час, який тварина може провести на самоті, впливають два основні чинники - вік і порода, пише Daily Mail, передають Патріоти Україн...

Синоптик попередив українців про ще сильніше похолодання: Коли чекати

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:54

Початок тижня в Україні буде з комфортними температурами, але вже ближче до вихідних погода погіршиться: очікуються опади та суттєве похолодання, яке також супроводжуватиметься поривчастим вітром. Про це каже синоптик Ігор Кібальчич, передають Патріот...