Хіти тижня. Нещастя в Гудаурі: Стала відома причина страшної аварії підйомника

Оператор повинен був перевести канатну дорогу на дизель-генератор, а потім спустити вниз туристів.

На місці нещасного випадку у Гудаурі. Фото: Інтерфакс.

Причиною великої аварії на одному з підйомників грузинського гірськолижного курорту Гудаурі, стала помилка оператора, який після падіння напруги здійснив неправильні дії. За словами першого віце-прем'єра, глави Мінекономрозвитку республіки Дмитра Кумсішвілі, причини інциденту стали зрозумілі після перегляду відео з камер спостереження, передають Патріоти України із посиланням на "Интерфакс".

"По вилученим записам встановлено, що 16 березня насправді мало місце падіння напруги, яке викликало зупинку канатної дороги, однак після цього оператор повинен був діяти з конкретною послідовністю", - сказав він.

За його словами, оператор повинен був перевести канатку на дизель-генератор, а потім спустити вниз туристів, що знаходилися на ній. "На жаль, він допустив помилку, не діяв згідно існуючої інструкції. Це був фактор людської помилки", - зазначив Кумсішвілі.

Він зазначив, що оператор канатної дороги вже відсторонений від роботи. Міністр повідомив, що висновок експертів буде передано МВС Грузії, яке продовжує досудове слідство. Як відомо, в результаті аварії на канатній дорозі в Гудаурі 16 березня постраждали 11 осіб: шість громадян Росії, четверо - України і одна громадянка Швеції.

Хіти тижня. "Никто нас не спасет. До встречи на том свете": Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус

четвер, 9 квітень 2020, 19:30

"Громадян республіки" переконують, нібито "ситуація під контролем", але ніхто в це не вірить. Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:. «Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко». «Учитывая, ...

"Не допомагай вірусу!": Мережу розвеселив заклик харківської "наливайки" (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 19:29

Користувачі соцмереж відразу відгукнулися численними коментарями, серед яких є не тільки веселі. У Харкові один із закладів, який продає спиртні напої на розлив, відзначився незвичайним закликом, який актуальний під час карантину. Фото оголошення на дв...