Хіти тижня. Нещастя в Гудаурі: Стала відома причина страшної аварії підйомника

Оператор повинен був перевести канатну дорогу на дизель-генератор, а потім спустити вниз туристів.

На місці нещасного випадку у Гудаурі. Фото: Інтерфакс.

Причиною великої аварії на одному з підйомників грузинського гірськолижного курорту Гудаурі, стала помилка оператора, який після падіння напруги здійснив неправильні дії. За словами першого віце-прем'єра, глави Мінекономрозвитку республіки Дмитра Кумсішвілі, причини інциденту стали зрозумілі після перегляду відео з камер спостереження, передають Патріоти України із посиланням на "Интерфакс".

"По вилученим записам встановлено, що 16 березня насправді мало місце падіння напруги, яке викликало зупинку канатної дороги, однак після цього оператор повинен був діяти з конкретною послідовністю", - сказав він.

За його словами, оператор повинен був перевести канатку на дизель-генератор, а потім спустити вниз туристів, що знаходилися на ній. "На жаль, він допустив помилку, не діяв згідно існуючої інструкції. Це був фактор людської помилки", - зазначив Кумсішвілі.

Він зазначив, що оператор канатної дороги вже відсторонений від роботи. Міністр повідомив, що висновок експертів буде передано МВС Грузії, яке продовжує досудове слідство. Як відомо, в результаті аварії на канатній дорозі в Гудаурі 16 березня постраждали 11 осіб: шість громадян Росії, четверо - України і одна громадянка Швеції.

Уламок російської ракети влучив у голову 12-річної хлопчика та спровокував інфаркт. Українські медики три місяці рятували дитину

субота, 3 грудень 2022, 9:59

Уламок російської ракети, який влучив у голову 12-річної дитини в Бахмуті на Донеччині, спровокував інфаркт мозку. Про це повідомили в Першому медичному об'єднанні Львова, передають Патріоти України. Вибух пролунав у дворі, де мешкав Михайло. Його бать...

Експерти стверджують, що перевірка правопису у браузерах допомагає красти паролі та особисті дані. Як цього уникнути (відео)

субота, 3 грудень 2022, 9:55

Експерти з'ясували, що вбудовані функції перевірки орфографії у браузерах Google Chrome та Microsoft Edge передають багато особистих даних, а іноді навіть паролі. . Виявилося, що під час використання браузерів дані з форм передаються до Google і Micro...