Хіти тижня. "Омські зеки натякають": У мережі підняли на сміх фото "космічної відповіді" росіян Ілону Маску

Якщо зібрати разом всі патріотичні флешмоби, хресні ходи і демонстрації, що мають місце останнім часом у Росії, то можна написати працю з психіатрії.

Ілон Маск був би дуже здивованим, якби приїхав до Омську? Фото: Рейтерс.

Після запуску компанією SpaceX однієї з найбільш потужних ракет світу Falcon Heavy в мережі стали жартувати про "космічному відповідь" російських ув'язнених, які зліпили зі снігу ракетний комплекс стратегічного призначення "Тополя-М". Про це йдеться в повідомленні у Twitter "Сталингулаг", передають Патріоти України.

"Омські в'язні зліпили зі снігу Тополь-М в натуральну величину. Ярославських в'язнів поставили в олімпійські кільця, щоб підтримати збірну Росії на Олімпіаді. Ну що, Ілон Маск, ще є питання?" – запитує автор.

"Якщо зібрати разом всі патріотичні флешмоби, хресні ходи і демонстрації, що мають місце останнім часом у Росії, то можна написати працю з психіатрії", "Не по поняттям", "Омські натякають Маску щоб особливо не літав над нами! А Ярославські натякають нашим спортсменам, що без перемоги краще не повертатися!" – жартують в коментарях.

Є таке село на Житомирщині: Приклад того, коли люди, маючи можливість, розбудовують Європу у своїй глибинці (відео)

вівторок, 11 грудень 2018, 5:45

Занедбану школу перетворили у елітний ліцей, де мріють працювати кращі педагоги зі всієї України. І не дивно, в будівлю та обладнення вкладено 150 000 000 гривень. Вчителям зводять житло і сплачують чималенькі зарплати. Бізнесмен Михайло Весельський, з...

Хіти тижня. "Pray for Ukraine": В Угорщині українського футболіста збираються покарати через патріотичний напис (фото, відео)

вівторок, 11 грудень 2018, 4:00

Перед матчем Юрія Габовду попередили, що місцева федерація оштрафує, якщо одягне таку футболку. Виступаючий в Угорщині український футболіст Юрій Габовда може бути покараним через патріотичний напис на футболці, яку він продемонстрував на стадіоні, пер...