Хіти тижня. "Омські зеки натякають": У мережі підняли на сміх фото "космічної відповіді" росіян Ілону Маску

Якщо зібрати разом всі патріотичні флешмоби, хресні ходи і демонстрації, що мають місце останнім часом у Росії, то можна написати працю з психіатрії.

Ілон Маск був би дуже здивованим, якби приїхав до Омську? Фото: Рейтерс.

Після запуску компанією SpaceX однієї з найбільш потужних ракет світу Falcon Heavy в мережі стали жартувати про "космічному відповідь" російських ув'язнених, які зліпили зі снігу ракетний комплекс стратегічного призначення "Тополя-М". Про це йдеться в повідомленні у Twitter "Сталингулаг", передають Патріоти України.

"Омські в'язні зліпили зі снігу Тополь-М в натуральну величину. Ярославських в'язнів поставили в олімпійські кільця, щоб підтримати збірну Росії на Олімпіаді. Ну що, Ілон Маск, ще є питання?" – запитує автор.

"Якщо зібрати разом всі патріотичні флешмоби, хресні ходи і демонстрації, що мають місце останнім часом у Росії, то можна написати працю з психіатрії", "Не по поняттям", "Омські натякають Маску щоб особливо не літав над нами! А Ярославські натякають нашим спортсменам, що без перемоги краще не повертатися!" – жартують в коментарях.

З електричним приводом: Українець розробив унікальний веломобіль (фото)

неділя, 23 вересень 2018, 8:56

На Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі "Волинь-Інвест 2018" волинянин Анатолій Харчук показав власну розробку, повідомляють Патріоти України. Він створив транспортний засіб - веломобіль з електричним приводом на чотирьох колесах. Веломобіль розра...

Жодного дня без чарки: 112-річна жінка поділилася секретами своїх життєлюбності та довголіття

неділя, 23 вересень 2018, 8:50

Лікар бабусі всіляко заохочує її пристрасть до алкоголю, зрозуміло в розумних дозах. 112-річна Грейс Джонс - найстаріша жителька Великої Британії. У свій поважний вік жінка на повну насолоджується життям, багато спілкується з людьми та влаштовує вечірк...