Хіти тижня. "Погралися гарматами "пук-пук": Російська пенсіонерка жорстко розкритикувала Путіна (відео)

Смілива бабуся заявила, що російський президент ніколи не був для народу "ясним сонечком" ані раніше, ані зараз.

Пенсіонерка відверто розкритикувала Путіна. Фото: скріншот з відео.

Пенсіонерка з Іркутської області в Росії вказала Путіну на жахливий стан, до якого він довів країну. Відповідне відеозвернення з'явилося на сторінці опозиціонера Олексія Навального, передають Патріоти України.

"Та яке ж ви ясне сонечко, Володю! При такому ставленні до народу ви ним і не були ніколи, і не будете. Ви взагалі усвідомлюєте, в якому стані Росія? Володимире Володимировичу, ну добре, погралися ви своїми гарматами "пук-пук". Здійснилася дитяча мрія. Ви ж відірвалися від нашого життя! Від Росії, яка вам довірилася. Подивіться, який рейтинг у вас був", – висловилась вона.

Торкнулася пенсіонерка і теми будівництва залізниці Москва-Пекін. "Повз кого їхати будете? Повз людей у постолах? Повз жебраків і убогих? Запущених лісів, полів і сіл, де немає ні світла, ні доріг?" – сказала вона.

"Ви гігантоманією якоюсь займаєтеся. То Північний потік, то Південний. Годівницю для скількох влаштували. І гребете, і гребете з Росії. Ви що робите, Володимире Володимировичу?" – з подивом звернулася пенсіонерка.

За її словами, медицина, освіта та інші сфери в жахливому стані. "Володимире Володимировичу, зупиніться!" – закликала вона. "Дуже хочу, щоб звернення до Путіна цієї пенсіонерки з Сибіру показали по телевізору. Падіння рейтингу до 10% гарантовано", – відреагував на відео Навальний. Підтримали його думку і користувачі. "Чесна бабуся", "Молодець", "Не побоялася правду сказати", – написали в коментарях.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...