
Член реактивного артилерійського підрозділу НВФ Ольга Качура з позивним "Корса", що базується в непідконтрольній Україні Горлівці на території машинобудівного заводу пообіцяла в'їхати до Києва на молодому жеребці. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.
"Корса" заявила, що зараз члени НВФ відновлюють будинок музею заводу, а також планують зробити для себе клуб і їдальню:
"Йде розвиток від старого ополчення до регулярної армії, яка живе за статутом, піднімається рано вранці, робить пробіжку, йде піснею на сніданок в їдальні. Потім заняття за програмою навчання, знаходить час на будівництва, на ремонти, намагаємося вносити в сіре життя свята".
Також, Качура уточнила, що не порушила присягу, коли перейшла з української сторони на сторону "ДНР": "Присягу ніхто не порушував, я її давала батьківщині, вітчизні, а не уряду".
Член НВФ повідомила, що захоплюється кінним спортом і кіньми, і пообіцяла "незабаром заїхати на парад перемоги в Київ на молодому жеребці".
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...