Хіти тижня. Ріжуть купюри, як ножицями: Українців попередили про небезпечні банкомати

Щоб замінити пошкоджені купюри треба негайно звернутися до банку.

Із банкоматами треба бути уважними. Фото: УНІАН.

Мешканці міста Пологи Запорізької області постійно скаржаться, що банкомати ріжуть купюри під час зняття готівки з картки. Журналісти вирішили перевірити, чи така інформація відповідає дійсності. Про це пише місцеве видання "Пологівські вісті", передають Патріоти України.

В якості експерименту було обрано банкомати трьох різних фінансових установ: "ПриватБанку", "Ощадбанку", "Райффайзен банку "Аваль". Всі три банкомати видали порізані купюри. При чому у двох випадках гроші були розрізані рівненько, наче ножицями, посередині, а в третьому випадку отримали обрізану 500-гривневу купюру.

Щоб замінити пошкоджені купюри треба звернутися до банку, гроші поміняють без проблем. Правда, є ймовірність, що доведеться трохи постояти в черзі. Журналісти радять бути уважними, і якомога швидше звертатися до банківських установ для заміни купюр, якщо це потрібно.

"В России серьезно напряглись": Мережу підірвала кумедна фотожаба з провідниками "Укрзалізниці"

четвер, 23 січень 2020, 18:59

Заява прем'єр-міністра України на Всесвітньому економічному форумі в Давосі про співпрацю між українським залізничним перевізником "Укрзалізниця" і німецьким Deutsche Bahn стало приводом для чергового дотепного жарту. Фотожабу опублікували на Facebook-...

Хіти тижня. Скарб серед мотлоху "євроблях": Найнесподіваніше доступне б/в авто з Польщі

четвер, 23 січень 2020, 18:30

Серед численних оголошень про продаж б/в авто у Польщі був знайдений ексклюзив, який може зацікавити чи не кожного автофаната. У Варшаві на продаж виставили одну з найбільш легендарних машин XX століття, причому – за привабливі гроші. Йдеться про Chevr...