У Мукачівському районі в селі Шенборн місцеві жителі спіймали і вбили істоту, яка, за їхніми словами, нападала на домашню птицю і кролів. Жителі висловили переконання: це створіння і є тією самою чупакаброю - істотою, про яку ходить так багато легенд, передають Патріоти України.
Тварину тут помічали вже не раз, правда тільки мигцем. Тварину помітила в своєму дворі місцева мешканка, вона каже, що її спіймали собаки. Жінка покликала на допомогу сусідів. Правда, швидше за все, "чупакабра" - це хвора облисіла лисиця або єнот.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...