Хіти тижня. "Таланти твої, Харківщино": У мережі глузують із помилок, викарбуваних на пам'ятнику Гурченко (фото)

На табличці припустилися двох помилок: неправильно написано слово "скульптура" і прізвище благодійника, який посприяв відкриттю пам'ятника.

На урочисте відкриття монументу запросили мімів. Фото: Харків Today.

19 липня у Харкові відкрили монумент, присвячений пам'яті радянської актриси Людмили Гурченко. Мережу підірвали орфографічні помилки, викарбувані на меморіальній табличці, розміщеній під скульптурою. Фото монументу опублікував на своїй сторінці у Facebook депутат Харківської обласної ради Дмитро Булах, передають Патріоти України.

"Таланти твої, Харківщино! Особисто мене давно дратує ця монументальна "короста", на яку страждає наша міська влада і бажанням кожен кут прикрасити якимось монументом. Безпощадно та без будь-якого логічного зв'язку", – написав він.

Булах зазначив, що під час відкриття пам'ятника навіть виступали міми. Проте найбільше політика здивували граматичні помилки, викарбувані на меморіальній табличці під скульптурою Гурченко. "Тут невеличкі помилки. Ну, як завжди... СкулПЬтура вийшла на славу. Ну і Володимир Іванович Скоробагач може трішки образитися. Все як завжди. Системно, чітко, впевнено", – написав депутат.

Зазначимо, що на табличці допущено дві помилки: неправильно написано слово "скульптура" і прізвище благодійника, який посприяв відкриттю пам'ятника. До слова, користувачі у мережі обурені тим, що низка осіб, на чолі із мером Харкова Геннадієм Кернесом, вказала себе у переліку "благодійників".

"Вони хоч не забули підписати, кому пам'ятник? Бо на пам'ятнику гетьману з гарматою нічого не написано, окрім прізвищ "благодійників", "Ну, для початку – це перелік підозрюваних...", "Ви шо дійсно не бачите головного зашквару – граматичних помилок на табличці?! Як на мене – це шедевральне увіковічення тупості наперсточників", – пишуть користувачі у соцмережі.

Одесит використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:15

В Одесі місцевий житель використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну. ховав у дитячому рюкзаку. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. Чоловіка затримали на вулиці, куди він приїхав на таксі з партією...

Зробите собі гірше: Чи можуть затримати військовозобов’язаного за відмову брати повістку

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:56

Якщо відбувається затримання військовозобов'язаного поза правовими методами, потрібно одночасно скаржитися в декілька органів - ДБР чи поліцію, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що мобілізацію в Україні вкотре продовжили, тепер до 15 листоп...