У центрі Маріуполя Донецької області працює кафе з назвою "Москва". Відповідне фото опублікував в Facebook правозахисник Олександр Сінілов, передають Патріоти України.
"Вчора побачив, коли був в секторі "М". Це що - посольство Росії-Москви майже в центрі Маріуполя, а за столиками сидять його постійні відвідувачі, так би мовити любителі "Масква"? Чи це громадська приймальня Саші Захарченка, ватажка недореспублікі?
А вам не здається, що в цей чисто "Експрес-бар Москва" треба вже запросити українську інспекцію, а також "експертів з "пляшками"?", - написав він, зазначивши, що персонал закладу раніше конфліктував з україномовним відвідувачем.
УВАГА! Дане висловлювання не закликає до безладів та будь-яких протизаконних дій, та до міжнаціональної ворожнечі - (решту читайте між рядків!). Всім гарного настрою та веселих розваг )))" - наголосив він.
Українці обурилися такою ситуацією і запропонували варіанти вирішення проблеми.
"Я б з великим задоволенням попрацював сокирою, пір'я б летіли, але попередньо запросивши всю міську владну гидоту з рідними і близькими. Немає слів для вираження обурення!" - пише зокрема Влад Капустянський в коментарях.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...