Хіти тижня. "У нього пунктик із цього приводу": Розповіли, за яку фразу на Сенцова смертельно образився Путін

Колись український режисер назвав главу Кремля "кривавим карликом", а той звик мститися усім людям, які жартували із приводу його зросту та зовнішності.

Олег Сенцов. Фото: УНІАН.

Президент Росії Володимир Путінобразився на політв'язня Олега Сенцоваза те, що він потролив його зріст. Колись український режисер назвав главу Кремля "кривавим карликом". Про це нагадав в інтерв'ю російський адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Підозрюю, що у Путіна пунктик з приводу Сенцова, який назвав його" кривавим карликом ". Борис Нємцов теж його ображав, а Орхан Джемаль в прямому ефірі побажав смерті. Путін такі образи фіксує і пам'ятає", - пояснив він.

За словами адвоката, в ситуації з Сенцовим також грає роль те, що його звинувачують у "тероризмі". "Адже основний лейтмотив комунікації Кремля із Заходом - спільна боротьба з тероризмом. Тоді як Путін відпустить "терориста"? З іншого боку, Афанасьєва ж відпустив (Афанасьєв проходив у справі Сенцова, в червні 2016 року був помилуваний Путіним - ред.)", - зауважив Полозов.

"Боюся, що Олег Сенцов може стати одним з нових учасників українського пантеону героїв", - додав адвокат.

Джерело: Факты

Хіти тижня. А ви це знали? Що не можна робити водієві після відлиги в мороз

субота, 16 лютий 2019, 2:00

Мороз для лютого - справа природна, але уявіть собі, що трапиться, якщо мороз вдарить відразу після декількох днів дощів і танення рясних снігів. Чого не можна робити водієві за такої перспективи, повідомляють Патріоти України. За тиждень відлиги ми зв...

Хіти тижня. "Россия, зачем?": У мережі показали, що окупанти зробили з Донбасом (відео)

субота, 16 лютий 2019, 1:00

"Братська країна" перетворила схід України в пекло. "Русскій мір" з його "іхтамнєтами" приніс на Донбас горе, руйнування підприємств і житла, злидні, безвихідь і безнадію. А ще постійний страх, що потім буде тільки гірше. Цей невеликий ролик - про те, ...