Хіти тижня. "У нього пунктик із цього приводу": Розповіли, за яку фразу на Сенцова смертельно образився Путін

Колись український режисер назвав главу Кремля "кривавим карликом", а той звик мститися усім людям, які жартували із приводу його зросту та зовнішності.

Олег Сенцов. Фото: УНІАН.

Президент Росії Володимир Путінобразився на політв'язня Олега Сенцоваза те, що він потролив його зріст. Колись український режисер назвав главу Кремля "кривавим карликом". Про це нагадав в інтерв'ю російський адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Підозрюю, що у Путіна пунктик з приводу Сенцова, який назвав його" кривавим карликом ". Борис Нємцов теж його ображав, а Орхан Джемаль в прямому ефірі побажав смерті. Путін такі образи фіксує і пам'ятає", - пояснив він.

За словами адвоката, в ситуації з Сенцовим також грає роль те, що його звинувачують у "тероризмі". "Адже основний лейтмотив комунікації Кремля із Заходом - спільна боротьба з тероризмом. Тоді як Путін відпустить "терориста"? З іншого боку, Афанасьєва ж відпустив (Афанасьєв проходив у справі Сенцова, в червні 2016 року був помилуваний Путіним - ред.)", - зауважив Полозов.

"Боюся, що Олег Сенцов може стати одним з нових учасників українського пантеону героїв", - додав адвокат.

Джерело: Факты

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...