Хіти тижня. "У нього пунктик із цього приводу": Розповіли, за яку фразу на Сенцова смертельно образився Путін

Колись український режисер назвав главу Кремля "кривавим карликом", а той звик мститися усім людям, які жартували із приводу його зросту та зовнішності.

Олег Сенцов. Фото: УНІАН.

Президент Росії Володимир Путінобразився на політв'язня Олега Сенцоваза те, що він потролив його зріст. Колись український режисер назвав главу Кремля "кривавим карликом". Про це нагадав в інтерв'ю російський адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Підозрюю, що у Путіна пунктик з приводу Сенцова, який назвав його" кривавим карликом ". Борис Нємцов теж його ображав, а Орхан Джемаль в прямому ефірі побажав смерті. Путін такі образи фіксує і пам'ятає", - пояснив він.

За словами адвоката, в ситуації з Сенцовим також грає роль те, що його звинувачують у "тероризмі". "Адже основний лейтмотив комунікації Кремля із Заходом - спільна боротьба з тероризмом. Тоді як Путін відпустить "терориста"? З іншого боку, Афанасьєва ж відпустив (Афанасьєв проходив у справі Сенцова, в червні 2016 року був помилуваний Путіним - ред.)", - зауважив Полозов.

"Боюся, що Олег Сенцов може стати одним з нових учасників українського пантеону героїв", - додав адвокат.

Джерело: Факты

Хіти тижня. Карма чи горе-крадії? Стало відомо про нову проблему окупантів у Криму

четвер, 13 грудень 2018, 0:10

"Ростех" не зміг вчасно здати електростанції в анексованому Криму, на будівництво яких витратили 71 млрд рублів, і в третій раз запропонував перенести їх запуск. Про це з посиланням на заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова пише РБК, повідом...

"Выдворят до конца года": В Росії вирішили позбутися скандальної львівської журналістки

четвер, 13 грудень 2018, 0:00

Олена Бойко буде вислана з РФ за порушення режиму перебування. Любов до Путіна та "русского мира" їй аж ніяк не допомогла... Скандальна львівська проросійська журналістка Олена Бойко, про зникнення якої у РФ повідомляли 11 грудня, перебуває в міграційн...