
У Росії випустили нові комплекси "Стіна", які спрямовані для захисту від агресивно налаштованих громадян. Новинку відразу ж розкритикували, зазначивши, що вона буде безсилою, бо нічого надприродного у ній немає, передають Патріоти України.
Він зазначив, що російська влада боїться масових протестів. "Мабуть, зверху дійсно видно, що у народу найближчим часом будуть серйозні приводи виявити агресивність. Тому йому заздалегідь показують броньовану вантажівку з бійницями: бачите, що буде? Та нічого не буде. Бо у стіни два боки, і важливо не тільки те, хто її атакує, але і те, що там за нею. А за нею гниль, як показала історія з Петровим і Бошировим; за нею боягузтво, некомпетентність, виродження", — резюмував Биков.
Як зазначає "Інтерфакс", концерн "Калашников" до кінця року передасть Росгвардії до 10 комплексів "Стіни", які надходитимуть до підрозділів ОМОНу. "У першу чергу вона просто відділяє агресивний натовп від співробітників ОМОНу, дає можливість вгамувати пристрасті", — повідомив представник компанії.
Він зазначив, що "Стіна" випробовувалася у Москві, де її піддавали різним впливам — кидали, палили, атакували. "За результатами цих випробувань розроблена друга версія, з неї прибраний водомет — він виявився зайвим через надмірний травматизм", — сказав представник "Калашникова".
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...