Хіти тижня. ​У російській в’язниці знайдений у зашморгу один з найкрутіших "авторитетів"

У Пермському краї загинув "злодій в законі" Володимир Вагін, відомий в кримінальних колах як Вагон.

Пахан відбував покарання у виправній колонії №10 (ІК-10) за замах на вбивство поліцейського, повідомляють Патріоти України з посиланням на інформаційне агентство "Прайм Крайм".

Тіло 54-річного кримінального "авторитета" знайшли в камері після відбою. Обставини смерті невідомі. Зовні виглядає як самогубство

Неодноразово судимий уродженець Калінінградської області Вагін отримав титул "злодія в законі" в 1995 році. Вважався однією з ключових фігур слов'янської частини клану Аслана Усояна (Дід Хасан).

У 2013 році влада США включили Вагіна до складу гіпотетичної злочинної організації, яка об'єднує російських "злодіїв в законі" і їх наближених, "Братський коло".

"Останній зі своїх дев'яти термінів - 7,5 років колонії суворого режиму - Вагін отримав в 2016 році за замах на вбивство співробітника поліції, що не перебував при виконанні. У березні 2009 року в Нижньому Новгороді Вагон поранив ножом випускника академії МВС у вуличній бійці біля кафе "Сохо", - сказано в повідомленні.

Вагін втік в Дубай, коли дізнався про особу потерпілого. У липні 2014 року його екстрадували з ОАЕ до Росії. Спочатку його засудили до 1 року і 9 місяців колонії-поселення за "умисне заподіяння шкоди здоров'ю середньої тяжкості". Але вирок оскаржили, і дії "злодія в законі" перекваліфікували на замах на вбивство. Термін збільшився до 7,5 років. У виправну колонію №10 Вагіна перевели в лютому.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...