Хіти тижня. Ветерани Донбасу показали надвисокий для супротивника клас тактики: Командир десантників ЗСУ розповів, як вдалося "захопити" штаб американців у Німеччині (відео)

В НАТО дуже цінують бойовий досвід українців та здатність нешаблонно мислити в бойових умовах. Тому свої програші від ЗСУ сприймають з захопленням та повагою і мріють мати таких побратимів у важкі часи поряд.

Заступник командира роти Сергій Магльований. Фото: скріншот з відео.

Під час міжнародних навчань Saber Junction-2018 в Німеччині рота українських десантників з житомирської 95-ї бригади вирішила змінити маршрут і, таким чином, захопила польовий штаб батальйону 173-ї десантної бригади США і групу італійських спецназівців. Про це розповів заступник командира роти Сергій Магльований, передають Патріоти України.

«Ми йшли по маршруту захоплення Ординського лісу і вирішили змінити маршрут, зайшли в тил і захопили тактовно цілий батальйон, також було спіймано 28 офіцерів і сержантів. Була захоплена вся документація, карти, зброя і засіб зв'язку», - розповів він.

Противник не чекав появи українців, а тому серйозного опору не чинив. Несподівані дії українських десантників внесли поправки в план навчань, тому було прийнято рішення призупинити навчання для коригування планів, повідомляє Міноборони України.

В Україні податкова запланувала перевірки ФОПів та іншого бізнесу до кінця року: Де буде найбільше

середа, 24 липень 2024, 19:15

Державна податкова служба (ДПС) України запланувала на 2024 рік понад 3,3 тис. перевірок компаній та фізосіб-підприємців (ФОП). Згідно з відкритими даними, перевірки цього року слід очікувати 2450 компаніям і 915 ФОПам. Найактивніше перевірятимуть бізн...

""Є кількісні показники, які треба виконувати": У ТЦК назвали причину примусової мобілізації та пообіцяли призвати не всіх українців

середа, 24 липень 2024, 18:50

Той факт, що деяких українських військовозобов'язаних чоловіків примусово доправляють до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), є наслідком ігнорування вимог закону про мобілізацію. Таку думку озвучив газеті "Вечірній...