Хіти тижня. "Всё включено. Г...вно тоже": У мережі поділилися ганебним відео із російського курорту

Подібна ситуація спостерігається в Геленджику ще з 2001 року.

Здалеку Геленджик виглядає ідилічно... Фото: ЖЖ.

У російському курортному місті Геленджик у море спускають каналізаційні води, передають Патріоти України.

"Курорти Геленджика. Включено все. Навіть те, що краще було б вимкнути", - підписав під відео блогер Вуса Пєскова в Facebook.

Автор ролика показав, як посеред чистої води розливається на всі боки коричнева субстанція, що виділяє неприємні запахи. "Дивись, Геленджик. Прямо пляма, л**ном засмерділо. Так, це труба змиває всю х**ню туди. Дивись, чисте таке і хлоп. З усіх готелів сюди змивають всю хр*нь. Запах, смердота. Курорт, б**дь. Ванни з л**на", - сказав автор ролика.

У коментарях користувачі пожартували, що таке відбувається, тому що курортний збір у місті маленький. "Адже це чому таке відбувається? Тому що курортний збір маленький, всього 100 рублів. Ось піднімуть збір і буде все добре", "Чиновники все одно там не відпочивають, навіть Соловйов, і то в Італії купив собі будинок на озері Комо. Ну не тут же йому відпочивати посеред цього розлитого л**на".

Також у мережі зазначили, що подібна ситуація спостерігається в Геленджику ще з 2001 року. "Ми з дружиною спостерігали цей смітник ще в 2001 році, перебуваючи там на відпочинку, відтоді туди не їздимо", "Любить наш народ всяке л*йно, всяке л*йно любить наш народ..." Вася Обломов", - пожартували в мережі.

​Завтра підкралося непомітно: Японці показали робота, який робить будь-яку домашню роботу, навіть ліпить пельмені (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 0:20

Через кілька років така «іграшка» почне підкорювати світ, позбавляючи середній клас від нудної домашньої роботи, а багатих від нестаранної прислуги. Прибрати в кімнаті, нагодувати, зліпити пельмені і навіть визначити активність мозку - все це зараз мож...

Хіти тижня. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 20 жовтень 2018, 23:05

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...