
У російському курортному місті Геленджик у море спускають каналізаційні води, передають Патріоти України.
Автор ролика показав, як посеред чистої води розливається на всі боки коричнева субстанція, що виділяє неприємні запахи. "Дивись, Геленджик. Прямо пляма, л**ном засмерділо. Так, це труба змиває всю х**ню туди. Дивись, чисте таке і хлоп. З усіх готелів сюди змивають всю хр*нь. Запах, смердота. Курорт, б**дь. Ванни з л**на", - сказав автор ролика.
У коментарях користувачі пожартували, що таке відбувається, тому що курортний збір у місті маленький. "Адже це чому таке відбувається? Тому що курортний збір маленький, всього 100 рублів. Ось піднімуть збір і буде все добре", "Чиновники все одно там не відпочивають, навіть Соловйов, і то в Італії купив собі будинок на озері Комо. Ну не тут же йому відпочивати посеред цього розлитого л**на".

Також у мережі зазначили, що подібна ситуація спостерігається в Геленджику ще з 2001 року. "Ми з дружиною спостерігали цей смітник ще в 2001 році, перебуваючи там на відпочинку, відтоді туди не їздимо", "Любить наш народ всяке л*йно, всяке л*йно любить наш народ..." Вася Обломов", - пожартували в мережі.

На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...