Хіти тижня. "Всё включено. Г...вно тоже": У мережі поділилися ганебним відео із російського курорту

Подібна ситуація спостерігається в Геленджику ще з 2001 року.

Здалеку Геленджик виглядає ідилічно... Фото: ЖЖ.

У російському курортному місті Геленджик у море спускають каналізаційні води, передають Патріоти України.

"Курорти Геленджика. Включено все. Навіть те, що краще було б вимкнути", - підписав під відео блогер Вуса Пєскова в Facebook.

Автор ролика показав, як посеред чистої води розливається на всі боки коричнева субстанція, що виділяє неприємні запахи. "Дивись, Геленджик. Прямо пляма, л**ном засмерділо. Так, це труба змиває всю х**ню туди. Дивись, чисте таке і хлоп. З усіх готелів сюди змивають всю хр*нь. Запах, смердота. Курорт, б**дь. Ванни з л**на", - сказав автор ролика.

У коментарях користувачі пожартували, що таке відбувається, тому що курортний збір у місті маленький. "Адже це чому таке відбувається? Тому що курортний збір маленький, всього 100 рублів. Ось піднімуть збір і буде все добре", "Чиновники все одно там не відпочивають, навіть Соловйов, і то в Італії купив собі будинок на озері Комо. Ну не тут же йому відпочивати посеред цього розлитого л**на".

Також у мережі зазначили, що подібна ситуація спостерігається в Геленджику ще з 2001 року. "Ми з дружиною спостерігали цей смітник ще в 2001 році, перебуваючи там на відпочинку, відтоді туди не їздимо", "Любить наш народ всяке л*йно, всяке л*йно любить наш народ..." Вася Обломов", - пожартували в мережі.

"Чому луганські “регіонали” не сіли до в’язниці?" - Снєгирьов

понеділок, 17 грудень 2018, 12:08

Менше з тим, поява цього відверто неправдивого матеріалу на персональному сайті екс-міністра оборони Гриценка, свідчить про те, що влада не зацікавлена в тому, щоб представники старої команди, які фактично привели країну до військового конфлікту, опинилис

Хіти тижня. Митрополит Епіфаній: Що відомо про новообраного предстоятеля Української помісної православної церкви

понеділок, 17 грудень 2018, 9:30

Новому главі помісної української православної церкви Епіфанію, якого обрали на Об'єднавчому соборі 15 грудня, всього 39 років. Коротка біографія Митрополита Єпіфанія опублікована на офіційному сайті УПЦ КП, передають Патріоти України. Як зазначається,...