Хіти тижня. "Все більше питань викликає сьогодення": Відомий актор із Росії висловив претензії до Путіна (відео)

Дмитро Нагієв засудив президентів, які перебувають при владі кілька термінів підряд.

Дмитро Нагієв. Фото: соцмережі.

Російський актор Дмитро Нагієв в інтерв'ю YouTube-блогеру Юрію Дудю розповів про своє ставлення до президента своєї країни Володимира Путіна і подій в суспільстві, передають Патріоти України.

Нагієв вважає, що нинішня ситуація в Росії залишає бажати кращого. Чоловік стверджує, що є патріотом своєї країни, але за його словами, "чим більше людина любить (Батьківщину - Ред.), тим більше питань в ній викликає сьогодення".

Від цього більше обурення і здивування. Як мінімум", - сказав актор. Також він засудив президентів, які перебувають при владі кілька термінів під ряд. "Ми повинні стати цивілізованою країною і, незважаючи на послужний список і заслуги, не можна балотуватися туди скільки захотітися раз. Якою би людиною ти не був, ти обростаєш зв'язками, кумівством, що заважає правильному керівництву і польоту думки. Є написаний термін, стільки разів ти можеш приходити у владу. Хоча, як виявляється, можна додати слово "під ряд", - обурився Нагієв.

Як виявилося, раніше актор стверджував, що Росія повільно, але впевнено, рухається в сторону Північної Кореї.

Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:30

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріот...

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...