Хіти тижня. "Все більше питань викликає сьогодення": Відомий актор із Росії висловив претензії до Путіна (відео)

Дмитро Нагієв засудив президентів, які перебувають при владі кілька термінів підряд.

Дмитро Нагієв. Фото: соцмережі.

Російський актор Дмитро Нагієв в інтерв'ю YouTube-блогеру Юрію Дудю розповів про своє ставлення до президента своєї країни Володимира Путіна і подій в суспільстві, передають Патріоти України.

Нагієв вважає, що нинішня ситуація в Росії залишає бажати кращого. Чоловік стверджує, що є патріотом своєї країни, але за його словами, "чим більше людина любить (Батьківщину - Ред.), тим більше питань в ній викликає сьогодення".

Від цього більше обурення і здивування. Як мінімум", - сказав актор. Також він засудив президентів, які перебувають при владі кілька термінів під ряд. "Ми повинні стати цивілізованою країною і, незважаючи на послужний список і заслуги, не можна балотуватися туди скільки захотітися раз. Якою би людиною ти не був, ти обростаєш зв'язками, кумівством, що заважає правильному керівництву і польоту думки. Є написаний термін, стільки разів ти можеш приходити у владу. Хоча, як виявляється, можна додати слово "під ряд", - обурився Нагієв.

Як виявилося, раніше актор стверджував, що Росія повільно, але впевнено, рухається в сторону Північної Кореї.

Без квартир 13 тисяч сімей: Київ охопили масові протести. Чому інвестори вийшли на вулиці та хто винен

субота, 30 травень 2020, 11:48

Інвестори трьох житлових комплексів, квартири в яких продавав банк "Аркада", 29 травня вийшли на протест. Цим вони заявили про початок радикальних дій з метою відновлення будівництва ЖК. Однак відповідальність забудовника, по суті, перекладають на влад...

Резонанс тижня. Кривавий відпочинок: У мережі розповіли про ще одного вбитого під Житомиром

субота, 30 травень 2020, 11:00

Стрілянина сталася 22 травня, близько 1:00, біля приватних ставків. Восьмеро друзів – військові та волонтери – приїхали у гості до давнього товариша. Останній під час раптового конфлікту застрелив сімох із гостей... Один із розстріляних під час відпочи...