Хіти тижня. "Их нравы": У Москві повія розгромила номер-люкс у готелі через "глибоку образу" (відео)

Відповідальним за погром залишився кавалер повії. До міліції на нього написали дві заяви: одну від готелю, іншу - від повії "за глибоку душевну образу".

Повія розгромила номер люкс. Фото: скріншот з відео.

Повія, яка прийшла в елітний готель з москвичем Єгором М., розгромила номер люкс і написала на чоловіка заяву "за глибоку душевну образу". Відео з'явилося в YouTube, передають Патріоти України.

В ніч на 22 листопада москвич Єгор запросив дівчину легкої поведінки провести ніч разом. Для цього він зняв номер за 23 тис. рублів (9,7 тис. гривень). Вечір починався добре, проте гості перебрали з алкоголем.

На відео з камер спостереження видно, як напівоголена дівчина ходила по коридору, а після - влаштувала скандал, переполошивши персонал. Тоді працівники готелю зайшли в номер, щоб розібратися в ситуації, і побачили справжній погром. На підлозі валялися розбиті пляшки і зламані меблі.

Відповідальним за погром залишився кавалер повії. До міліції на нього написали дві заяви: одну від готелю, іншу - від повії "за глибоку душевну образу".

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...