Хіти тижня. "Их нравы": У Москві повія розгромила номер-люкс у готелі через "глибоку образу" (відео)

Відповідальним за погром залишився кавалер повії. До міліції на нього написали дві заяви: одну від готелю, іншу - від повії "за глибоку душевну образу".

Повія розгромила номер люкс. Фото: скріншот з відео.

Повія, яка прийшла в елітний готель з москвичем Єгором М., розгромила номер люкс і написала на чоловіка заяву "за глибоку душевну образу". Відео з'явилося в YouTube, передають Патріоти України.

В ніч на 22 листопада москвич Єгор запросив дівчину легкої поведінки провести ніч разом. Для цього він зняв номер за 23 тис. рублів (9,7 тис. гривень). Вечір починався добре, проте гості перебрали з алкоголем.

На відео з камер спостереження видно, як напівоголена дівчина ходила по коридору, а після - влаштувала скандал, переполошивши персонал. Тоді працівники готелю зайшли в номер, щоб розібратися в ситуації, і побачили справжній погром. На підлозі валялися розбиті пляшки і зламані меблі.

Відповідальним за погром залишився кавалер повії. До міліції на нього написали дві заяви: одну від готелю, іншу - від повії "за глибоку душевну образу".

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...