
На станції Одеса-Східна 19-річний юнак виліз на дах вагона-цистерни, щоб зробити селфі. Хлопця вдарило струмом, від отриманих травм він помер у лікарні. Про це повідомляє обласна поліція, передають Патріоти України.
"20 травня близько 16.00 на залізничній станції Одеса-Східна на даху вагона-цистерни залізничного потягу молодого хлопця вдарило електрострумом…З опіками 45% поверхні тіла його госпіталізували до лікарні, але наступного дня від отриманих травм він помер," – йдеться у повідомленні.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 – Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту.
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...