
На станції Одеса-Східна 19-річний юнак виліз на дах вагона-цистерни, щоб зробити селфі. Хлопця вдарило струмом, від отриманих травм він помер у лікарні. Про це повідомляє обласна поліція, передають Патріоти України.
"20 травня близько 16.00 на залізничній станції Одеса-Східна на даху вагона-цистерни залізничного потягу молодого хлопця вдарило електрострумом…З опіками 45% поверхні тіла його госпіталізували до лікарні, але наступного дня від отриманих травм він помер," – йдеться у повідомленні.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 – Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...