
На станції Одеса-Східна 19-річний юнак виліз на дах вагона-цистерни, щоб зробити селфі. Хлопця вдарило струмом, від отриманих травм він помер у лікарні. Про це повідомляє обласна поліція, передають Патріоти України.
"20 травня близько 16.00 на залізничній станції Одеса-Східна на даху вагона-цистерни залізничного потягу молодого хлопця вдарило електрострумом…З опіками 45% поверхні тіла його госпіталізували до лікарні, але наступного дня від отриманих травм він помер," – йдеться у повідомленні.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 – Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту.
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...