В Одесі в одному з хостелів Суворовського району поліція затримала 25 озброєних чоловіків. Слідство встановило, що всі вони прибули з Києва. Про це повідомили в прес-службі поліції Одеської області, зазначають Патріоти України.
Згідно з повідомленням, про декілька десятків підозрілих постояльців правоохоронцям розповіли місцеві жителі. "Чоловіки виявилися приїжджими, а виявлена у них зброя - зареєстрована в установленому законом порядку", - пояснили в прес-службі.
Радник глави головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк також повідомив, що всіх затриманих повернули до столиці.
"Групу тітушок, яка приїхала "працювати" в Одесу, повернули назад додому. Їх доставили в управління поліції, де провели профілактичну роботу", - пояснив Форостяк.
Незважаючи на легальність зброї, поліція Одещини передала до Києва дані про порушення правил обороту, зберігання і використання зброї з проханням анулювати дозволи.
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...