
В Шевченківському районі Києва невідомі особи о 4 годині ранку 16 січня вчинили спробу підпалу храму за допомогою запалювальної суміші. Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП, інформують Патріоти України.
За повідомленням настоятеля храму протоієрея Іоанна Тронька, близько четвертої години ранку зловмисники кинули у південну стіну дерев’яного храму чотири запалені скляні пляшки з горючою сумішшю.
"Лише дивом, заступництвом Пресвятої Богородиці, храм залишився неушкодженим. Пляшки не розбилися та відлетіли від стін", - сказав священнослужитель.
Протоієрей Іоанн вважає, що намагання підпалити храм є спробою забрати дороговартісну землю, на якій він знаходиться. Він сказав, що вже півроку парафія потерпає від агресивних дій невідомих інвесторів, які мають на меті побудувати на місці храму високоповерхівку.
Поліція Шевченківського району оперативно відреагувала на факт правопорушення.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...