"Хто замовив Катю Гандзюк?": Активісти прийшли до будинку Авакова з факелами, залишивши "криваві" написи (фото)

Також на місці проведення акції запалили фаєри і скандували "Авакова у відставку".

Активісти влаштували акцію "Хто замовив Катю Гандзюк?" під відомчим спецкомплекс МВС, де проживає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляють Патріоти України.

У четвер ввечері, 27 вересня, люди прийшли до будинку Авакова. Вони зібралися під будівлею з питанням "Хто замовив Катю Гандзюк?". Активісти облили паркан червоною фарбою, яка символізувала кров. Також на місці проведення акції запалили фаєри і скандували "Авакова у відставку". Відповідні написи і залишили на паркані комплексу.

Правоохоронці перебували на місці подій і стежили за порядком, однак проведенню акції поліція не заважала. До будинку Авакова активісти приїхали з акції "Ніч на Банковій", яка проходила біля Адміністрації президента в Києві. Там люди вимагали від української влади не ігнорувати напади на громадських активістів.


Джерело: Insider

Резонанс тижня. Кривавий відпочинок: У мережі розповіли про ще одного вбитого під Житомиром

субота, 30 травень 2020, 11:00

Стрілянина сталася 22 травня, близько 1:00, біля приватних ставків. Восьмеро друзів – військові та волонтери – приїхали у гості до давнього товариша. Останній під час раптового конфлікту застрелив сімох із гостей... Один із розстріляних під час відпочи...

Київ увійшов у топ-10 міст світу за розвитком економіки спільного користування

субота, 30 травень 2020, 10:58

Оцінка проводилась за рівнем доступу до таких сервісів як Uber та Airbnb, електронних самокатів, додатків для шерингу професійних автомобілів, можливості орендувати авто у приватних власників, а також можливості доступу до всіх спортзалів Києва з одног...