"Хто замовив Катю Гандзюк?": Активісти прийшли до будинку Авакова з факелами, залишивши "криваві" написи (фото)

Також на місці проведення акції запалили фаєри і скандували "Авакова у відставку".

Активісти влаштували акцію "Хто замовив Катю Гандзюк?" під відомчим спецкомплекс МВС, де проживає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляють Патріоти України.

У четвер ввечері, 27 вересня, люди прийшли до будинку Авакова. Вони зібралися під будівлею з питанням "Хто замовив Катю Гандзюк?". Активісти облили паркан червоною фарбою, яка символізувала кров. Також на місці проведення акції запалили фаєри і скандували "Авакова у відставку". Відповідні написи і залишили на паркані комплексу.

Правоохоронці перебували на місці подій і стежили за порядком, однак проведенню акції поліція не заважала. До будинку Авакова активісти приїхали з акції "Ніч на Банковій", яка проходила біля Адміністрації президента в Києві. Там люди вимагали від української влади не ігнорувати напади на громадських активістів.


Джерело: Insider

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...