
Інцидент стався в нічний час доби 21 грудня. У синагогу на могилі рабі Нахмана в Умані увірвалися невідомі. ЗМІ єврейської громади стверджують, що нападники були українськими націоналістами.
Вони розкидали шматки свинини в храмі і залили його червоною рідиною, яка, очевидно, символізує кров. При цьому вигукували образи на адресу хасидів. Крім того, невідомі зловмисники також встановили в приміщенні свинячу голову, на якій була вирізана фашистська свастика.
Представникам єврейської громади і служителям храму вдалося його вчасно покинути, шкоди їм не завдали. Вони викликали правоохоронців, однак до їх приїзду нападники втекли.
Експерти вважають це дешевою постановкою, бо нічого не розгромлено. В Умані у хасидів дійсно є багато проблем з суспільством. Але ця подія - саме в стилі "самострілу": нічого не зламано, а от галасу нароблено, кажуть експерти.

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...