Йшов 73-й рік побєдобєсія: На честь річниці звільнення Новгорода містом водять "полонених гітлерівців"

Слід зазначити, що за сімдесят з гаком років "кляті фашисти" непогано від'їлись на російських харчах. І живуть набагато краще своїх справжніх попередників, котрі через рабську працю по таборах, голод та хвороби залишились назавжди у радянській землі.

"Полонені німці" у Новгороді. Фото: Росбалт.

Бурхливу реакцію в соцмережах викликали плани новгородських чиновників провести реконструкцію подій Великої Вітчизняної війни. Російським містом 20 січня 2019 року проведуть полонених німців. Це буде реконструкцією військових подій. Про це повідомляє Росбалт, передають Патріоти України.

"На площі Перемоги-Софійській відбудеться історична реконструкція "Введення полонених німців в Новгородський кремль", а на території Новгородського кремля і Софійської набережної - інсталяції "Захоплений і звільнений Новгород" і "Зруйнований пам'ятник "Тисячоліття Росії", - заявив голова новгородського комітету культури Костянтин Хіврич.

Новгородська обласна філармонія імені Аренського готує для глядачів театралізовану реконструкцію суду над нацистськими військовими злочинцями "Так судимі будете!". Плани новгородських чиновників зазнали критики в соціальних мережах. Місцеві громадські працівники закликають відмовитися від агресивних інсталяцій, "щоб День 75-річчя визволення Новгорода став днем миру".

"Схаменіться, не потрібно ніякої театралізації військових дій і оскаженілої пропаганди з полоненими німцями", - пишуть новгородці в соціальних мережах.

А так це було в 1944 році:

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...