Мешканка Запоріжжя придбала в одному із магазинів міста шоколадку популярного бренду, однак всередині виявився пінопласт. Про це жінка розповіла у співтоваристві "Типове Запоріжжя" в Facebook, передають Патріоти України.
"Порадували дитину... Купили в магазині недалеко від будинку... Як так можна? А якщо в гості - на сюрприз знайомим?" - заявила вона.
У коментарях користувачі припустили, що це міг бути муляж. Однак жінка заявила, що не побачила там написів "зразок, муляж та інше".
У підсумку, вона повідомила, що повернула пінопласт назад і натомість отримала гроші, які заплатила нібито за шоколадку.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...