Кінець поневірянням: Родина Аркадія Бабченка отримала дозвіл на громадянство України

До переїзду в Україну російський дисидент не зміг закріпитись у Чехії - відправляли до Москви подавати документи.

Аркадій Бабченко. Фото: ВВС.

Під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком російському журналісту Аркадію Бабченку надійшла пропозиція допомогти з набуттям українського громадянства. Про це журналіст повідомив 31 травня на прес-конференції в Києві, інформують Патріоти України із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Розмова про те, щоб допомогти набути громадянства, була. Я не відмовився, скажу чесно", – сказав Бабченко. Він зазначив, що в Україні він має посвідку на проживання, а його сім'я подала документи, щоб отримати дозвіл на постійне проживання в Україні.

Із Порошенком журналіст зустрічався 30 травня, після завершення проведеної Службою безпеки України (СБУ) спецоперації, у якій Бабченко грав роль жертви вбивства.

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...

"Як обухом по голові": У Києві оштрафували пенсіонерів-волонтерів, які допомагають ЗСУ

середа, 27 вересень 2023, 6:42

У Києві стався конфлікт між волонтерами, які плетуть маскувальні сітки, та патрульною поліцією. Люди, які допомагають армії, помітили, що в приміщені, де вони плетуть сітки, - зникають речі. Вони викликали на місце поліцію, але правоохоронці факту крад...