Коли українське жлобство лізе боком: Фани "Реалу" здали 2 тисячі квитків через захмарні ціни на житло у Києві

Зростання цін на розміщення у готелях української столиці на період проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 26 травня побило рекорди серед міст, які приймають у себе фінал, за останні 6 років.

Фани "Реал Мадрид" не хочуть їхати до Києва. Ілюстрація:Sports MuntraВболівальники "Реалу" відмовляються летіти до Києва на фінал Ліги Чемпіонів. Більше двох тисяч фанів іспанського футбольного клубу вже здали свої квитки на матч "Реал" – "Ліверпуль", який відбудеться 26 травня. Про це йдеться на сайті каналу 24, передають Патріоти України.

Все – через проблеми з розміщенням у Києві. Шанувальники футболу обурені вартістю житла у столиці України.

Як повідомлялося раніше, зростання цін на розміщення у готелях Києва на період проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 26 травня побило рекорди серед міст, які приймають у себе фінал, за останні 6 років. На день проведення матчу ненаситні власники готелів підняли ціни у десятки разів. Просять з гостей від 30-ти тисяч гривень за добу. Мало того – ціни зросли і на авіаквитки.

Загалом керівництво мадридського клубу виділило фанам, які мають абонементи на матчі "Реалу", майже 13 тисяч квитків на фінал Ліги Чемпіонів. Однак фани продовжують від них відмовлятися. Більше того, обіцяють скаржитись до Союзу європейських футбольних асоціацій.

До слова, Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг у Києві. Причиною для перевірки послугував саме ажіотаж через підняття цін готелів на період проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Кадровий голод набирає обертів: Ось де в Україні особливо бракує працівників

вівторок, 23 червень 2026, 18:24

В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...

"Я вбив дружину": На Миколаївщині чоловік зробив "зізнання" і поплатився

вівторок, 23 червень 2026, 17:59

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...