Кому війна, кому - гроші: Головний прокурор АТО купив квартиру за півмільйона доларів

Костянтин Кулик запевняє, що елітна квартира йому дісталася в подарунок.

Житловий комплекс "Дипломат Хол". Ілюстрація:sniatkvartiry.com

Керівник спеціальної військової прокуратури антитерористичної операції Костянтин Кулик за час війни на Донбасі обзавівся квартирою вартістю в півмільйона доларів. Про це за результатами розслідування повідомляє Донецька правда, інформують Патріоти України.

Згідно з декларацією Кулика, три роки тому він обіймав посаду прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в Київській області. Також у документі зазначено, що прокурор пройшов перевірку згідно закону про очищення влади.

Якщо вірити декларації Кулика, то за 2013 рік він заробив 114 834 гривні і жив лише на одну зарплату. Власного житла у нього не було, зате були 2 земельні ділянки площею 2000 квадратних метрів і 106 222 квадратних метра. Рахунків у банку і автомобілів у прокурора не було.

За час проведення АТО Кулик обзавівся квартирою в елітному житловому комплексі "Дипломат Хол" на вулиці Жилянській. Площа квартири - 249,3 метра. Квартири в цьому комплексі в два рази менші за площею, продаються за кілька сотень тисяч доларів. Кулику ж вона нібито дісталася в подарунок.


У довідці з реєстру зазначено, що квартира стала належати Кулику 5 серпня 2014, а в цей час, якщо вірити головному військовому прокурору Анатолію Матіосу, його підлеглий Кулик вже мав бути в АТО. Більш того, в сусідній квартирі в тому ж житловому комплексі живе мати Кулика.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...