Кому війна, кому - гроші: Головний прокурор АТО купив квартиру за півмільйона доларів

Костянтин Кулик запевняє, що елітна квартира йому дісталася в подарунок.

Житловий комплекс "Дипломат Хол". Ілюстрація:sniatkvartiry.com

Керівник спеціальної військової прокуратури антитерористичної операції Костянтин Кулик за час війни на Донбасі обзавівся квартирою вартістю в півмільйона доларів. Про це за результатами розслідування повідомляє Донецька правда, інформують Патріоти України.

Згідно з декларацією Кулика, три роки тому він обіймав посаду прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в Київській області. Також у документі зазначено, що прокурор пройшов перевірку згідно закону про очищення влади.

Якщо вірити декларації Кулика, то за 2013 рік він заробив 114 834 гривні і жив лише на одну зарплату. Власного житла у нього не було, зате були 2 земельні ділянки площею 2000 квадратних метрів і 106 222 квадратних метра. Рахунків у банку і автомобілів у прокурора не було.

За час проведення АТО Кулик обзавівся квартирою в елітному житловому комплексі "Дипломат Хол" на вулиці Жилянській. Площа квартири - 249,3 метра. Квартири в цьому комплексі в два рази менші за площею, продаються за кілька сотень тисяч доларів. Кулику ж вона нібито дісталася в подарунок.


У довідці з реєстру зазначено, що квартира стала належати Кулику 5 серпня 2014, а в цей час, якщо вірити головному військовому прокурору Анатолію Матіосу, його підлеглий Кулик вже мав бути в АТО. Більш того, в сусідній квартирі в тому ж житловому комплексі живе мати Кулика.

Ігнорувати не можна: У ЗСУ пояснили, чому часто повітряна тривога лунає на всій території України

субота, 2 липень 2022, 6:56

Ворог застосовує свої удари по Україні з певним задумом з різних напрямків. Тому сигнал повітряної тривоги вмикається на ділянці, яка вважається небезпечною і по якій може бути завдано удар. Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат пояснює, що також це...

Моторошна трагедія: У Єгипті акула напала на туристку, відкусивши руку та ногу - жінка померла (відео)

субота, 2 липень 2022, 6:20

У Єгипті у курортному місті Хургада на туристку напала акула. Хижак відкусив постраждалій руку та ногу на очах у гостей одного з готелів, які кликали на допомогу рятувальників та зафіксували те, що відбувалося, передають Патріоти України. Жертвою напад...