"Кормили, чем попало, за “провинности” пороли плетью": Терорист "ДНР" розказав, в яких умовах служив "республіці"

Пособник терористів скаржився, що умови проживання під час служби на "ДНР" були жахливими - доводилося спати на матрацах на підлозі.

Терорист "ДНР" добровільно здався поліції. Фото:прес-служба ГУНП в Донецькій області

Більше року 26-річний житель Красноармійська після "служби" у лавах бойовиків переховувався від правоохоронців у інших регіонах України, і лише днями наважився здатися. Днями він повернувся в рідне місто і відразу ж з'явився з повинною в місцевий відділ поліції. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відділу комунікації ГУНП в Донецькій області, інформують Патріоти України.

Чоловік з двома знайомими в жовтні 2014 року відправився в Донецьк, "служити" в "ДНР". На Південному автовокзалі хлопців зустріли два найманці, які призвели новобранців в "частину" в приміщенні МРЕВ № 2. Тут хлопці заповнили анкети, отримали обід, отримали камуфляжну форму і пішли шукати собі місце в казармі.

"Нам обіцяли зарплату 7000, але так нічого і не заплатили. Годували, чим доведеться, іноді давали сигарети. При цьому в сусідній казармі окремо від нас жили росіяни - там було вже зовсім інші поставки, їх добре годували й одягали. А ще до нас застосовували тілесні покарання. За найменшу провину могли покарати батогами", - розповів бойовик.

Умови проживання теж були жахливими: молоді люди спали на матрацах на підлозі.

Вдень вони чергували в "частині", або допомагали на кухні. У комендантську годину патрулювали місто. Зброї, за словами найманця, не вистачало. Через 2 місяці, 28 грудня, всі троє покинули розташування "частини". Днями молодий чоловік, після бесід з батьками, здався поліції.

Жінку, яка вчинила наругу над могилами героїв в Києві, помістили до психлікарні

неділя, 23 червень 2024, 16:22

Жінку, яка у Києві вчинила наругу над могилами українських героїв - Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі", Андрія Пільщикова "Джуса" та Павла Петриченка, відправили до психлікарні. . Там вона перебуватиме 60 діб до 19 серпня. Про це "Суспільному" повідомили у К...

Населення розбігається у паніці: Китайська космічна ракета упала поруч із житловим районом (відео)

неділя, 23 червень 2024, 15:32

На землю впала частина ракети-носія, яка вивела на орбіту китайсько-французький космічний апарат. . Одна з частин китайської ракети-носія Чанчжен-2С, яка відправила на орбіту китайсько-французький космічний апарат SVOM, впала і вибухнула недалеко від ...