"Кожні три роки в людині відбувається напіврозпад росіянина", - російський бізнесмен про життя в Британії

Євген Чичваркін зізнався, що життя у Європі допомогло йому перестати бути "радянською людиною".
Євген Чічваркін. Фото: соцмережі.

Життя у Великобританії не приводить до асиміляції вихідців із Росії, а поступово перетворює їх із радянських людей на росіян. Таку думку висловив співзасновник "Евросети", російський бізнесмен Євген Чичваркін, який живе у Великобританії, в інтерв'ю засновнику проекту The Bell Наталії Осетинській, опублікованому у YouTube 17 травня, передають Патріоти України.

"Кожні три роки в людині розпадається росіянин, відбувається напіврозпад росіянина. Оскільки я тут дев'ять років, пішла четверта стадія... Сподіваюся, у мені дедалі менше радянського, дедалі менше росіянського. Але усе російське зате кристалізувалося від шлаку, від цього нальоту, від цього зубного каменя радянського", – підкреслив він.

Бізнесмен додав, що вважає себе "росіянином на 100%". І зазначив, що багато жителів Великобританії на тлі справи про отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля "зробили правильні висновки" і не поширюють на росіян негатив, пов'язаний із Російською Федерацією.

Чичваркін є засновником російської групи "Евросеть". Він був змушений покинути Росію, коли проти нього одна за одною почали відкривати кримінальні справи. Причина переслідувань, за словами самого підприємця, полягала в тому, що наближені президента Володимира Путіна намагалися "віджати" у нього бізнес.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...