Краще відрізати вухо, ніж слухати пропаганду РФ: У Києві під посольством Нідерландів перфоманс

Акція присвячена голландському референдуму про підтримку Нідерландами ратифікації Угоди про асоціацію України та ЄС.

Посольство Нідерландів у Києві. Ілюстрація:alexchernomaz.com

Кілька десятків людей сьогодні прийшли до стін посольства Нідерландів в Україні із закликом до голландців не слухати російську пропаганду, яка очорнює Київ, і 6 квітня на референдумі підтримати Асоціацію України і ЄС. Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

За словами організаторів акції, агітаційний перфоманс називається "Не слухай російську пропаганду". Акція присвячена голландському референдуму про підтримку Нідерландами ратифікації Угоди про асоціацію України та ЄС.

Перфоманс проходить в стилі живопису Ван Гога, який відомий світові не тільки своєю неординарною творчістю, а й відрізанням власного вуха. Із закликом "краще відрізати собі вухо, ніж слухати пропаганду РФ" українці звернулися до голландців.

"Необхідність акції була викликана масованою кремлівською кампанією для погіршення іміджу України в ЄС, особливо в Нідерландах", - говорять організатори заходу.

Активісти уточнюють, що Москва бреше про катастрофу малазійського лайнера на Донбасі, звинувачуючи в трагедії українських військових, спотворює інформацію про те, що голландські платники податків будуть утримувати українців тощо.

На паркані посольства розвісили великий банер із зображенням Ван Гога з відрізаним вухом і написом: "Не слухай, російську пропаганду".

"Врятувати ніхто не зміг": У Польщі блискавка вбила 21-річного українця

субота, 2 липень 2022, 8:44

Інцидент стався на горі Гевонт у польських Татрах біля міста Закопане. Під час бурі та зливи блискавка влучила в одного із туристів, який був на вершині. На місце трагедії відправили медичний гелікоптер, повідомляє місцеве видання polsatnews.pl, переда...

Ігнорувати не можна: У ЗСУ пояснили, чому часто повітряна тривога лунає на всій території України

субота, 2 липень 2022, 6:56

Ворог застосовує свої удари по Україні з певним задумом з різних напрямків. Тому сигнал повітряної тривоги вмикається на ділянці, яка вважається небезпечною і по якій може бути завдано удар. Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат пояснює, що також це...