
На контрольно-пропускному пункті "Чонгар" на адміністративному кордоні Криму утворилася черга з машин, водії яких їдуть в Україну, щоб залишити свої автомобілі на материку. Про це пише видання УНН, інформують Патріоти України.
Водії з півострова їдуть в Україну, щоб продати або залишити свої автомобілі у родичів.
"Я їду в Суми. Там машину і залишу. Буде подарунок моєму племінникові. Зворотно до Криму буду повертатися на маршрутці. Якщо залишу машину на півострові, то вона там буде невиїзною. І продати якщо що в Україні можна дорожче", - розповів житель Сімферополя Дмитро.
Нагадаємо, кримських автомобілістів зобов'язали до 1 квітня замінити українські номерні знаки на російські. Кримчан з українськими номерами після цієї дати будуть штрафувати.
До теперішнього часу тільки половина кримських автомобілів перереєстрована за російським законодавством.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...