
На контрольно-пропускному пункті "Чонгар" на адміністративному кордоні Криму утворилася черга з машин, водії яких їдуть в Україну, щоб залишити свої автомобілі на материку. Про це пише видання УНН, інформують Патріоти України.
Водії з півострова їдуть в Україну, щоб продати або залишити свої автомобілі у родичів.
"Я їду в Суми. Там машину і залишу. Буде подарунок моєму племінникові. Зворотно до Криму буду повертатися на маршрутці. Якщо залишу машину на півострові, то вона там буде невиїзною. І продати якщо що в Україні можна дорожче", - розповів житель Сімферополя Дмитро.
Нагадаємо, кримських автомобілістів зобов'язали до 1 квітня замінити українські номерні знаки на російські. Кримчан з українськими номерами після цієї дати будуть штрафувати.
До теперішнього часу тільки половина кримських автомобілів перереєстрована за російським законодавством.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...