
На контрольно-пропускному пункті "Чонгар" на адміністративному кордоні Криму утворилася черга з машин, водії яких їдуть в Україну, щоб залишити свої автомобілі на материку. Про це пише видання УНН, інформують Патріоти України.
Водії з півострова їдуть в Україну, щоб продати або залишити свої автомобілі у родичів.
"Я їду в Суми. Там машину і залишу. Буде подарунок моєму племінникові. Зворотно до Криму буду повертатися на маршрутці. Якщо залишу машину на півострові, то вона там буде невиїзною. І продати якщо що в Україні можна дорожче", - розповів житель Сімферополя Дмитро.
Нагадаємо, кримських автомобілістів зобов'язали до 1 квітня замінити українські номерні знаки на російські. Кримчан з українськими номерами після цієї дати будуть штрафувати.
До теперішнього часу тільки половина кримських автомобілів перереєстрована за російським законодавством.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...