Соціалістичний реалізм, який вважався основним художнім стилем в Радянському Союзі, практично не був реалізмом. Насправді це був класицизм з домішками романтизму. Було популярним зображення людини не такою, якою вона є, а такою, якою вона могла би бути. А ось трохи справжнього реалізму на даних картинах, передають Патріоти України з посиланням на art-on.ru.
Художник Іван Владимиров (1869-1947) робив замальовки часів Революції і Громадянської війни. Дивно, але художника деякі вважають прорадянським, а інші антирадянським. Його персонажі часів революції і початку 20-х трохи карикатурні з обох сторін. Його особиста позиція не завжди зрозуміла.
Після революції він підробляв в міліції і багато малював з натури, він швидше прагнув запам'ятати події, можливо розуміючи, що є присутнім при тому, як народжується на його очах інша історія, ніж давати їм однозначну оцінку. У малюнках Владимирова є кінематографичність, дія, можна почути звуки вулиці, то, що люди говорять і навіть думають. Маяковський тоді писав, що "театр - це не дзеркало, а збільшувальне скло", теж можна сказати і про графіку Владимирова революційних років. Це не просто замальовки, а витримка з особистих вражень. Акварель, досить витончена техніка, за контрастом підкреслює грубість і жах того, що відбувається.
У Києві в одному з нічних клубів відвідувачі розважалися під російськомовну музику. Відео опублікував Телеграм-канал "Київ оперативний", передають Патріоти України. "Норм вечірки у Києві під час війни. Ще й під к**апський музон. Молодці, Фіфті. Хто там...
Ведучий, блогер і шоумен Анатолій Анатоліч на сторінці в Instagram висловився про мовне питання. У своєму пості ведучий зазначив, що українську мову потрібно захищати, і він не хоче, щоб його діти розмовляли російською, передають Патріоти України. «Я в...