Соціалістичний реалізм, який вважався основним художнім стилем в Радянському Союзі, практично не був реалізмом. Насправді це був класицизм з домішками романтизму. Було популярним зображення людини не такою, якою вона є, а такою, якою вона могла би бути. А ось трохи справжнього реалізму на даних картинах, передають Патріоти України з посиланням на art-on.ru.
Художник Іван Владимиров (1869-1947) робив замальовки часів Революції і Громадянської війни. Дивно, але художника деякі вважають прорадянським, а інші антирадянським. Його персонажі часів революції і початку 20-х трохи карикатурні з обох сторін. Його особиста позиція не завжди зрозуміла.
Після революції він підробляв в міліції і багато малював з натури, він швидше прагнув запам'ятати події, можливо розуміючи, що є присутнім при тому, як народжується на його очах інша історія, ніж давати їм однозначну оцінку. У малюнках Владимирова є кінематографичність, дія, можна почути звуки вулиці, то, що люди говорять і навіть думають. Маяковський тоді писав, що "театр - це не дзеркало, а збільшувальне скло", теж можна сказати і про графіку Владимирова революційних років. Це не просто замальовки, а витримка з особистих вражень. Акварель, досить витончена техніка, за контрастом підкреслює грубість і жах того, що відбувається.
Актор Дмитро Ярошенко, який став відомий після ролі Василя Стуса в фільмі "Заборонений", пояснив, чому виїхав з України. У коментарі "Суспільне Культура" чоловік зазначив, що перетнув кордон через "важливий міжнародний проєкт", передають Патріоти Украї...
Англіканська церква Святого Петра в місті Шиплі на півночі Англії приваблює нових парафіян за допомогою боїв рестлерів. Глядачі із захопленням стежать за тим, як б'ються бійці за перемогу, передають Патріоти України з посиланням на Associated Press. За...