Легендарна радянська кіноактриса у важкому стані

Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому.

Маргарита Терехова. Фото: соцмережі.

Маргарита Терехова не може розмовляти і повністю втратила зв'язок з реальністю. Про це в інтерв'ю газеті «Одкровення зірок» розповіла дочка актриси Ганна Терехова, передають Патріоти України.

«Мама зараз не розмовляє, вже не може. Вона стала такою маленькою зворушливою дівчинкою, зовсім ніжною квіточкою, практично не має зв'язку з цим світом. Але мене і брата мама впізнає. І я навіть рада, що вона не розуміє, що відбувається», - зізналася Ганна.
Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому. За словами дочки, спочатку хвороба розвивалася повільно, у актриси з'явилася легка неуважність, але потім стали хвилями накочувати провали в пам'яті: Терехова не могла пригадати прості слова, плутала імена знайомих, забувала події і замовкала посеред розмови, втративши нитку бесіди.


"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...