Легендарна радянська кіноактриса у важкому стані

Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому.

Маргарита Терехова. Фото: соцмережі.

Маргарита Терехова не може розмовляти і повністю втратила зв'язок з реальністю. Про це в інтерв'ю газеті «Одкровення зірок» розповіла дочка актриси Ганна Терехова, передають Патріоти України.

«Мама зараз не розмовляє, вже не може. Вона стала такою маленькою зворушливою дівчинкою, зовсім ніжною квіточкою, практично не має зв'язку з цим світом. Але мене і брата мама впізнає. І я навіть рада, що вона не розуміє, що відбувається», - зізналася Ганна.
Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому. За словами дочки, спочатку хвороба розвивалася повільно, у актриси з'явилася легка неуважність, але потім стали хвилями накочувати провали в пам'яті: Терехова не могла пригадати прості слова, плутала імена знайомих, забувала події і замовкала посеред розмови, втративши нитку бесіди.


Хіти тижня. Карма чи горе-крадії? Стало відомо про нову проблему окупантів у Криму

четвер, 13 грудень 2018, 0:10

"Ростех" не зміг вчасно здати електростанції в анексованому Криму, на будівництво яких витратили 71 млрд рублів, і в третій раз запропонував перенести їх запуск. Про це з посиланням на заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова пише РБК, повідом...

"Выдворят до конца года": В Росії вирішили позбутися скандальної львівської журналістки

четвер, 13 грудень 2018, 0:00

Олена Бойко буде вислана з РФ за порушення режиму перебування. Любов до Путіна та "русского мира" їй аж ніяк не допомогла... Скандальна львівська проросійська журналістка Олена Бойко, про зникнення якої у РФ повідомляли 11 грудня, перебуває в міграційн...