Легендарна радянська кіноактриса у важкому стані

Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому.

Маргарита Терехова. Фото: соцмережі.

Маргарита Терехова не може розмовляти і повністю втратила зв'язок з реальністю. Про це в інтерв'ю газеті «Одкровення зірок» розповіла дочка актриси Ганна Терехова, передають Патріоти України.

«Мама зараз не розмовляє, вже не може. Вона стала такою маленькою зворушливою дівчинкою, зовсім ніжною квіточкою, практично не має зв'язку з цим світом. Але мене і брата мама впізнає. І я навіть рада, що вона не розуміє, що відбувається», - зізналася Ганна.
Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому. За словами дочки, спочатку хвороба розвивалася повільно, у актриси з'явилася легка неуважність, але потім стали хвилями накочувати провали в пам'яті: Терехова не могла пригадати прості слова, плутала імена знайомих, забувала події і замовкала посеред розмови, втративши нитку бесіди.


Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...