Легендарна радянська кіноактриса у важкому стані

Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому.

Маргарита Терехова. Фото: соцмережі.

Маргарита Терехова не може розмовляти і повністю втратила зв'язок з реальністю. Про це в інтерв'ю газеті «Одкровення зірок» розповіла дочка актриси Ганна Терехова, передають Патріоти України.

«Мама зараз не розмовляє, вже не може. Вона стала такою маленькою зворушливою дівчинкою, зовсім ніжною квіточкою, практично не має зв'язку з цим світом. Але мене і брата мама впізнає. І я навіть рада, що вона не розуміє, що відбувається», - зізналася Ганна.
Про те, що Маргарита Терехова страждає хворобою Альцгеймера, стало відомо близько 10 років тому. За словами дочки, спочатку хвороба розвивалася повільно, у актриси з'явилася легка неуважність, але потім стали хвилями накочувати провали в пам'яті: Терехова не могла пригадати прості слова, плутала імена знайомих, забувала події і замовкала посеред розмови, втративши нитку бесіди.


Хіти тижня. А ви це знали? Що не можна робити водієві після відлиги в мороз

субота, 16 лютий 2019, 2:00

Мороз для лютого - справа природна, але уявіть собі, що трапиться, якщо мороз вдарить відразу після декількох днів дощів і танення рясних снігів. Чого не можна робити водієві за такої перспективи, повідомляють Патріоти України. За тиждень відлиги ми зв...

Хіти тижня. "Россия, зачем?": У мережі показали, що окупанти зробили з Донбасом (відео)

субота, 16 лютий 2019, 1:00

"Братська країна" перетворила схід України в пекло. "Русскій мір" з його "іхтамнєтами" приніс на Донбас горе, руйнування підприємств і житла, злидні, безвихідь і безнадію. А ще постійний страх, що потім буде тільки гірше. Цей невеликий ролик - про те, ...