Легендарний грузинський співак потрапив у лікарню

Вахтанг Кікабідзе сам повідомив про це журналістам.

Вахтанг Кікабідзе. Фото:ivona.bigmir.net

Грузинський співак 80-річний Вахтанг Кікабідзе зараз перебуває в лікарні. Про його стан не повідомляється. Співак сам розповів в ефірі радіо "Говорить Москва", що знаходиться на лікуванні, зазначають Патріоти України.

Журналісти запитали Кікабідзе, чи піде він на похорон російського співака і депутата Йосипа Кобзона. "Ніхто не запрошував на похорон. Я зараз лежу в лікарні", - відповів співак.

Як відомо, Кікабідзе і Кобзон посварилися під час російсько-грузинської війни. Тоді грузинський співак відмовився прийняти російський орден Дружби. Росію Кікабідзе не відвідує 10 років, але часто гастролює в Україні. Підтримує її позицію. У червні він передбачив крах Росії.

Хіти тижня. Апокаліпсис сьогодні: У мережі з'явилися страшні фото негоди на Одещині

понеділок, 17 лютий 2020, 13:00

В результаті сильної негоди в Одеській області постраждали дахи будинків і дерева. В Одеській області 9 лютого сильно зіпсувалася погода. В результаті сильного вітру виявилися повалені дерева. Також від поривів вітру зірвало дахи будинків. Від цього по...

"Я тебе не сынок": У Росії пацієнт на милицях влаштував епічну бійку з лікарем (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 11:59

У Росії пацієнт побився з лікарем після того, як другий грубо і нецензурно відповів йому. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі "Mash", передають Патріоти України. Інцидент стався в лікарні Карачаєво-черкеського села Учкекен. Так, хворий на ...