Легендарний грузинський співак потрапив у лікарню

Вахтанг Кікабідзе сам повідомив про це журналістам.

Вахтанг Кікабідзе. Фото:ivona.bigmir.net

Грузинський співак 80-річний Вахтанг Кікабідзе зараз перебуває в лікарні. Про його стан не повідомляється. Співак сам розповів в ефірі радіо "Говорить Москва", що знаходиться на лікуванні, зазначають Патріоти України.

Журналісти запитали Кікабідзе, чи піде він на похорон російського співака і депутата Йосипа Кобзона. "Ніхто не запрошував на похорон. Я зараз лежу в лікарні", - відповів співак.

Як відомо, Кікабідзе і Кобзон посварилися під час російсько-грузинської війни. Тоді грузинський співак відмовився прийняти російський орден Дружби. Росію Кікабідзе не відвідує 10 років, але часто гастролює в Україні. Підтримує її позицію. У червні він передбачив крах Росії.

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...