Легендарний грузинський співак потрапив у лікарню

Вахтанг Кікабідзе сам повідомив про це журналістам.

Вахтанг Кікабідзе. Фото:ivona.bigmir.net

Грузинський співак 80-річний Вахтанг Кікабідзе зараз перебуває в лікарні. Про його стан не повідомляється. Співак сам розповів в ефірі радіо "Говорить Москва", що знаходиться на лікуванні, зазначають Патріоти України.

Журналісти запитали Кікабідзе, чи піде він на похорон російського співака і депутата Йосипа Кобзона. "Ніхто не запрошував на похорон. Я зараз лежу в лікарні", - відповів співак.

Як відомо, Кікабідзе і Кобзон посварилися під час російсько-грузинської війни. Тоді грузинський співак відмовився прийняти російський орден Дружби. Росію Кікабідзе не відвідує 10 років, але часто гастролює в Україні. Підтримує її позицію. У червні він передбачив крах Росії.

В Україні можливий спалах холери: Кузін розповів, де найбільша небезпека

неділя, 29 травень 2022, 12:30

У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що Україна готова до можливого спалаху холери. Водночас у відомстві вважають, що захворювання, ймовірно, поширюватиметься лише на територіях, де відбуваються бойові дії та існують проблеми з водою. Про це сказ...

Вона сказала "так": Український військовий освідчився своїй дівчині на блокпосту (фото)

неділя, 29 травень 2022, 12:22

Воїн Збройних сил України Богдан, який служив в армії з 2013 року, торік вирішив подумати про родину і зробив паузу у військовій кар’єрі. Проте повномасштабне вторгнення РФ внесло корективи у його плани, тож військовий освідчився своїй дівчині Катерині...