Лікарська змова? Сергію Стерненку в одеській лікарні відмовилися надавати медичну допомогу, на "швидкій" його перевезли до Києва (відео)

За словами активіста, його таємно виписали з лікарні заднім числом.

Сергій Стерненко. Фото:Українська правда

Незважаючи на погане самопочуття, активіста Сергія Стерненка ввечері 26 травня вигнали з одеської лікарні № 1. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

Раніше Стерненко розповів, що лікарня без попередження припинила надавати йому медичну допомогу, пославшись на виписку, датовану 25 травня.

Про наявність цього документа Стерненко дізнався від чергового лікаря, який відмовився приймати його заяву на ім'я головного лікаря лікарні з проханням роз'яснити ситуацію, що склалася.

"Знаходжусь в міській «Єврейській» лікарні Одеси №1. Після непростої операції. Сьогодні зранку здивувався, чому мене не повели на перев‘язку, не колять антибіотики та знеболювальне, без котрого я буквально не можу просто заснути. Серйозно ушкоджену руку ніхто не оглядав.

З обличчям-цеглиною мені черговий лікар каже, що виявляється, мене ще вчора виписали та повідомили про це поліцію. І навіть нібито дали мені документи про виписку. Але от проблема: я про це не був повідомлений. Взагалі.

І зараз, після з‘ясування цих дивних обставин та скарг на сильний головний біль та біль в руці, мені відмовляють у наданні медичної допомоги. Тобто мене виписують з лікарні таємно, заднім числом і відмовляють у меддопомозі коли в цьому є пряма необхідність.

Подав заяву на ім‘я головного лікаря із проханням роз‘яснити, що відбувається, але черговий лікар відмовився її приймати. Просто подивіться це відео.«Довєріє» в одеській медицині." - повідомив активіст.

Через погіршення стану активіста його друзі викликали "швидку", яка перевезла його до Києва. Після обстеження столичні лікарі сказали, що у Стерненка серйозна проблема з нервом руки. Зараз його готують до ще однієї операції.

Хіти тижня. "Без еды, бронежилетов и БТР, или Готовится ли новая власть сдать Донбасс", - Жирохов

п’ятниця, 23 серпень 2019, 6:00

"В военной среде циркулируют слухи о том, что до конца года все военные части отведут за пределы административных границ Донецкой и Луганской областей", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, повідомлють Патріоти України, і продовжує...

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...