Лікарська змова? Сергію Стерненку в одеській лікарні відмовилися надавати медичну допомогу, на "швидкій" його перевезли до Києва (відео)

За словами активіста, його таємно виписали з лікарні заднім числом.

Сергій Стерненко. Фото:Українська правда

Незважаючи на погане самопочуття, активіста Сергія Стерненка ввечері 26 травня вигнали з одеської лікарні № 1. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

Раніше Стерненко розповів, що лікарня без попередження припинила надавати йому медичну допомогу, пославшись на виписку, датовану 25 травня.

Про наявність цього документа Стерненко дізнався від чергового лікаря, який відмовився приймати його заяву на ім'я головного лікаря лікарні з проханням роз'яснити ситуацію, що склалася.

"Знаходжусь в міській «Єврейській» лікарні Одеси №1. Після непростої операції. Сьогодні зранку здивувався, чому мене не повели на перев‘язку, не колять антибіотики та знеболювальне, без котрого я буквально не можу просто заснути. Серйозно ушкоджену руку ніхто не оглядав.

З обличчям-цеглиною мені черговий лікар каже, що виявляється, мене ще вчора виписали та повідомили про це поліцію. І навіть нібито дали мені документи про виписку. Але от проблема: я про це не був повідомлений. Взагалі.

І зараз, після з‘ясування цих дивних обставин та скарг на сильний головний біль та біль в руці, мені відмовляють у наданні медичної допомоги. Тобто мене виписують з лікарні таємно, заднім числом і відмовляють у меддопомозі коли в цьому є пряма необхідність.

Подав заяву на ім‘я головного лікаря із проханням роз‘яснити, що відбувається, але черговий лікар відмовився її приймати. Просто подивіться це відео.«Довєріє» в одеській медицині." - повідомив активіст.

Через погіршення стану активіста його друзі викликали "швидку", яка перевезла його до Києва. Після обстеження столичні лікарі сказали, що у Стерненка серйозна проблема з нервом руки. Зараз його готують до ще однієї операції.

У Києві "герой парковки" серйозно розлютив сусідів - такого йому не пробачать (фото)

середа, 12 серпень 2020, 17:43

У мікрорайоні Нивки української столиці власник автомобіля Skoda Fabia дратує сусідів паркуванням в недозволених місцях, знищуючи зелену зону біля житлових будинків і перегороджуючи прохід по пішохідних доріжках. Фото героя парковки опубліковано в Tele...

"Ни медицины, ни медиков: "За 6 лет на полуострове уволилось более двух с половиной тысяч медиков. Шесть лет геноцида, чего вы хотите", - Кримський бандерівець

середа, 12 серпень 2020, 17:28

"Новоназначенный начальник Главного управления разведки (ГУР) Минобороны Украины Кирилл Буданов заявил, что для него и его команды реинтеграция Крыма и Донбасса является приоритетом", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти Укр...