Ліквідовано канал незаконного перевезення людей у Росію через Крим

Затримано транспортні засоби, за допомогою яких перевозили людей.

Олег Слободян. Фото: "Укрінформ"

Держприкордонслужба, СБУ та прокуратура України ліквідували канал незаконного переправлення осіб у РФ через окупований Крим, передають Патріоти України із посиланням на "112 Україна". Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян під час брифінгу 15 грудня.

За його словами, вчора провели заходи щодо документування дій порушників, які налагодили канал незаконного переправлення осіб у (з) РФ через окупований Крим через КПВВ "Чаплинка" з використанням автобусних пасажирських перевезень.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинені організованою групою або вчинені з корисливих мотивів) і ч.1 ст. 332-1 (Порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) КК.

Слободян зазначив, що "водії анонсували автобусні перевезення з материкової України у тимчасово окупований Крим і далі в РФ, зокрема Краснодар, через закриті українською владою пункти пропуску. Вони неподалік від КПВВ висаджували пасажирів, після чого ті пішки долали адмінмежу, а на окупованому півострові сідали на інший автобус.

"За результатами заходів, які проводилися одночасно в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, транспортні засоби, на яких здійснювалися перевезення, затримані. Щодо причетних осіб проводяться слідчі дії", - додав Олег Слободян.

Кадровий голод набирає обертів: Ось де в Україні особливо бракує працівників

вівторок, 23 червень 2026, 18:24

В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...

"Я вбив дружину": На Миколаївщині чоловік зробив "зізнання" і поплатився

вівторок, 23 червень 2026, 17:59

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...