Люблячий син підставив стареньку маму: НАБУ оголосило в розшук найближчу родичку олігарха-втікача

Інеса Петрівна Кадирова фігурує у "справі Оніщенка", як один з організаторів злочинної організації.

Матір Оніщенка Інессу Кадирову оголошено в розшук. Фото:www.radiosvoboda.org

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук матір народного депутата Олександра Оніщенка, який переховується у Лондоні. Інформацію про це розміщено на сайті НАБУ у розділі "Розшук", передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

Так, серед осіб, яких розшукує НАБУ значиться Інеса Кадирова, яку підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 та ін.

Крім того, НАБУ оголосило в розшук низку інших осіб, які проходять у "справі Оніщенка".

Як відомо, Кадирова - це матір народного депутата Олександра Оніщенка, якого позбавили депутатської недоторканності. Серед співучасників злочинів, у яких звинувачується Оніщенко, фігурують ще 20 людей.

Головними організаторами злочинної організації називаються три особи – сам Оніщенко, його матір Інеса Петрівна Кадирова та фігурант низки газових оборудок Валерій Миколайович Постний, який, за даними ЗМІ, мав спільний бізнес з олігархом Ігорем Коломойським.

У Києві помітили унікальний Morgan Aero SuperSports - евакуювали за порушення паркування

субота, 28 січень 2023, 12:37

На дорогах столиці було помічено евакуатор з неоретрокаром Morgan Aero SuperSports. Ця модель була випущена обмеженою кількістю (200 екземплярів на весь світ) у 2009-му році. Унікальний британський авто присвятили 100-річчю марки Morgan, яка донині вир...

ФОПам різко підвищують оподаткування: Кабмін схвалив законопроєкт по скасуванню "спрощенки" у 2%

субота, 28 січень 2023, 9:48

Кільком мільйонам дрібних підприємців доведеться платити податки як до війни. Кабінет міністрів на засіданні 27 січня схвалив законопроєкт, який, зокрема, передбачає скасування з 1 липня пільгової системи оподаткування, яка дозволяє сплачувати лише 2% ...