"Львів - колиска польського футболу": У Польщі місцеві ультрас виставили скандальний банер (фото)

Провокативний напис з'явився під час товариського матчу між збірними Польщі та Чехії.

Фото:facebook

Фанати збірної Польщі вивісили на трибунах "PGE Arena" в Гданську скандальний банер, що нагадує про те, що Львів свого часу входив до складу Польщі. Банер зі словами "Львів - колиска польського футболу" з'явився під час товариського матчу між збірними Польщі та Чехії, передають Патріоти України.

Текст банера розміщений на тлі польського прапора, повідомляється в спільноті Troublemakers & Ultras Action в Facebook. Слід відзначити, що Польща програла Чехії в товариському матчі з рахунком 0: 1.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.